(0)
Publikuota: 2021 lapkričio 12 12:27:17, Ugnius Rūkas
×
Š. Jasikevičius. Eurolygos nuotr.

Eurolygoje po dviejų pralaimėjimų iš eilės įspūdingai atsitiesė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona", kuri namie 93:67 sutraiškė kitą „lietuvišką" ekipą - Vitorijos „Baskonia". „Barsa" žaidė taip gerai, kad net reiklusis Šaras nerado, prie ko prikibti.

Pirmajame kėlinyje, kai rezultatas buvo lygus 10:10, aikštelės šeimininkai spurtavo 18:0 ir nuo to laiko neturėjo jokių problemų. Trečiajame ketvirtyje skirtumas buvo išaugęs iki 40 taškų. „Darbas atliktas gerai. Neslėpsiu, šiomis rungtynėmis galima pasidžiaugti. Pradėjome jas tinkamai nusiteikę ir privertėme varžovus abejoti savimi. Galėjome išdalinti minutes visiems žaidėjams, o tai svarbu, nes laukia ilgas sezonas", - sakė Š.Jasikevičius.

„Gerai žaidėme visas 40 min. Varžovai nepataikė net būdami laisvi, bet ir mūsų gynybą buvo gera. Ji padėjo bėgti į puolimą. Mums reikėjo šios pergalės po dviejų nesėkmių iš eilės", - pridūrė „Barsos" gynėjas Rokas Jokubaitis. Jis per 20 min. pelnė 8 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Beveik tobulas rungtynes sužaidė Nikola Mirotičius. Puolėjas per 18 min. spėjo surinkti 25 taškus ir 37 naudingumo balus, prametęs tik vieną baudos metimą.

Vitorijos ekipai 30 min. žaidęs Rokas Giedraitis pelnė 14 taškų, o Tadas Sedekerskis per 26 min. pridėjo 2 taškus ir 6 atkovotus kamuolius. R.Giedraitis rezultatyvumu nusileido tik Stivenui Enochui (Steven Enoch), kurio sąskaitoje - 22 taškai.

Po pusantro mėnesio pertraukos į aikštelę grįžo traumą išsigydęs Maskvos CASK gynėjas Marius Grigonis. Jis per 16 min. pelnė 10 taškų ir padėjo „kariškiams" namie 74:73 palaužti Tel Avivo klubą „Maccabi" ir nutraukti trijų nesėkmių seriją.

Kituose ketvirtadienio mačuose čempiono titulą ginantis Stambulo klubas „Anadolu Efes" išvykoje 90:63 sutriuškino Berlyno ekipą „Alba", Kazanės „Unics" svečiuose 74:72 palaužė Atėnų „Panathinaikos", o Belgrado „Crvena Zvezda" savo aikštelėje 73:67 įveikė Vilerbano „Asvel" krepšininkus.