Pirmąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo LKL krepšininkų vedama VDUnuotraukos

2022 gegužės 16 08:47:19

Sekmadienį (05.15) VDU Botanikos sode Kaune praūžė pirmasis Lietuvos 3x3 lygos etapas, kuriame netrūko atkaklių kovų, o jame triumfavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininkų traukiama VDU.

 

Namuose žaidusią VDU ekipą pirmajame etape sudarė Roko Stankevičiaus, Ernesto Sederevičiaus, Justino Ramanausko ir Tomo Zdanavičiaus kvartetas. Pastarasis duetas šį sezoną LKL atstovavo Jonavos „CBet“ klubui, o E. Sederevičius žaidė Utenos „Uniclub Casino-Juventus ekipoje.

VDU krepšininkai finale 21:14 įveikė Rokiškį, kuris dar šeštadienį žaidė ELITO grupėje ir ten taip pat pralaimėjo finalą Kėdainių komandai. Pastaroji taip pat nesutriko stipresnėje PRO grupėje ir sekmadienį VDU Botanikos sode stovinčioje Hoptrans 3x3 arenoje užėmė trečiąją vietą.

Dar neseniai esame susirinkę, todėl pradžioje sunkiai įsivažiavome, bet po to pasišnekėjome, geriau pradėjome dalintis kamuoliu ir labiau prisitaikėme prie fiziškumo. Tai ir lėmė pergalę, triumfo priežastis dėstė J. Ramanauskas.

Ketvirtąją vietą užėmė Trakai Gealan, o penktąją Sūduva-Mantinga, kuri jau pirmajame mače neteko traumą patyrusio Šarūno Beniušio ir kovas tęsė neturėdama keitimo.

Roko Jokubaičio palaikoma GP-Ramibėlė laimėjo abu mačus grupėje, bet ketvirtfinalyje nusileido būsimiems čempionams VDU ir užėmė 6-ąją vietą.

VDU komandos atstovui E. Sederevičiui sekmadienį ne tik pavyko triumfuoti su komanda, bet jis ir laimėjo surengtą Snaiperio konkursą.

Pirmąjį Lietuvos 3x3 lygos turą sudaro trys etapai  antrasis įvyks jau gegužės 29-ąją Vilniuje, o finalinis birželio 5-ąją
Tauragėje. Jame varžysis 12 daugiausiai įskaitinių taškų per du etapus surinkusių komandų.

Už pirmąją vietą etape skiriama 100 taškų, antrąją 80, trečiąją 70, ketvirtąją 60 ir t.t.

Pirmajame etape VDU Botanikos sode nematėme Lietuvos trijulių krepšinio flagmanės Šakių Gulbelės. Ji savaitgalį dalyvavo prestižiniame FIBA World Tour serijos turnyre Ucunomijoje (Japonija), kur užėmė 6-ąją vietą. Visas Lietuvos 3x3 lygos PRO grupės kovas galite stebėti per Go3 televiziją.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net