Marijampolėje praūžė vaikinų U18 B diviziono finalinis ketvertasnuotraukos

2022 balandžio 12 12:16:30

Marijampolėje praūžė vaikinų U18 B diviziono finalinis ketvertas. Aukso medaliais pasipuošė aikštelės šeimininkai Marijampolės SC - „Mantinga" ekipa.

 

Penktadienį pirmajame pusfinalyje susitiko Kauno KM „Perkūnas" ir Šilutės SM komandos. Visų rungtynių metu pirmavę Mindaugo Barčaičio auklėtiniai užtikrintai žengė į finalą įveikdami savo varžovus rezultatu - 84:65.

Kauniečių gretose ryškiausias buvo Justas Blaižaitis pelnęs 25 taškus bei Andrius Babelis pridėjęs 16 taškų. Šilutės SM ekipoje rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs Eduardas Targonskis.

Kęstučio Juozaičio auklėtiniai padedami griausmingo sirgalių palaikymo antrajame pusfinalyje rezultatu - 92:79 įrodė savo pranašumą prieš Druskininkų SC. Rungtynėse pastebimiausiai rungtyniavo Matas Vokietaitis pelnęs 25 taškus, atkovojęs 18 kamuolių ir surinkęs 34 naudingumo balus.

Druskininkų SC ekipoje ryškiausiai žibėjo 18 taškų pelnęs ir 15 atkovotų kamuolių sugriebęs - Aistis Lukoševičius.

Mažajame finale susitiko Šilutės SM ir Druskininkų SC ekipos. Septyniolikos taškų pranašumą iššvaistę Druskininkų SC krepšininkai nusileido šilutiškiams rezultatu 75:82. Šilutės SM ekipą į pergalę vedė 31 tašką pelnęs Eduardas Targonskis.

"Buvome psichologiškai palūžę po vakarykščių rungtynių, bet džiaugiuosi, kad vaikinai rado savyje jėgų, kovojo ir parodė savo tikrąjį veidą. Parodėme, kad trauktis nebeturime kur ir pademonstravome charakterį. Džiaugiuosi komandos rezultatu, patekimu į finalinį ketvertą ir žinoma, iškovota trečiąją vieta",- kalbėjo Šilutės SM treneris Petras Jonikas.

Didžiajame finale gausaus vietos sirgalių palaikymo lydimi į aikštę žengė Marijampolės SC-„Mantinga" krepšininkai, kurie stojo į kovą prieš Kauno KM „Perkūnas". Finalinė dvikova buvo rezultatyvi ir nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėse rungtynių akimirkose. Tiesa, Marijampolės atstovai nors ir pirmavo visų rungtynių metu, KM „Perkūnas" neleido varžovams ramiai laukti išsvajotos pergalės. Jaunieji kauniečiai nuolatos alsavo varžovams į nugaras ir buvo koviniu 4-8 taškų atstumu. Vis gi Ainoro Rapolavičiaus vedami suvalkiečiai lemiamomis akimirkomis neklydo ir demonstruodami pakilų ir emocingą krepšinį, čiupo taip išsvajotą Vaikinų U18 B diviziono auksą 100:94.

"Ačiū žaidėjams už atsidavimą, sirgaliams už palaikymą. Šios pergalės siekėme šešerius paskutinius sezonus ir šiemet pagaliau pavyko",- po pergalės džiaugėsi Marijampolės SC- „Mantinga" treneris Kęstutis Juozaitis.

Finalinio ketverto geriausio žaidėjo (MVP) apdovanojimas atiteko Marijampolės SC - „Mantinga" lyderiui Ainorui Rapolavičiui. Vaikinas finale surengė fantastišką pasirodymą pelnydamas 35 taškus.

Vaikinų U18 B diviziono nugalėtojai įgijo teisę varžytis Peržaidimo etape su A diviziono aštuntoje vietoje esančia ekipa - Klaipėdos KM I-„Tobula instaliacija" dėl teisės žaisti čempionato ketvirtfinalio varžybose.

Marijampolėje tradiciškai buvo išrinktas Simbolinis Finalinio ketverto penketukas. Į jį pateko:

Matas Vokietaitis, Marijampolės SC-„Mantinga";

Aurimas Vėlyvis, Marijampolės SC-„Mantinga";

Justas Blažaitis, Kauno KM „Perkūnas";

Eduardas Targonskis, Šilutės SM;

Aistis Lukoševičius, Druskininkų SC.

Galutinė komandų rikiuotė:

Marijampolės SC-„Mantinga", treneris Kęstutis Juozaitis;
Kauno KM „Perkūnas", treneris Mindaugas Barčaitis;
Šilutės SM, treneris Petras Jonikas;
Druskininkų SC, treneris Mantas Kibildis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net