Lietuvis pagerino rekordą, varžovas atsakė trigubu dubliunuotraukos (2)

2021 vasario 04 20:14:20 Perskaitė 88

NBA čempionate Domantas Sabonis surinko 33 taškus ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą, bet „Indiana Pacers" išvykoje 110:130 pralaimėjo „Milwaukee Bucks" krepšininkams, kurių lyderis Janis Adetokumbas pasižymėjo trigubu dubliu.

Iki šiol Domanto asmeninis rekordas buvo 32 taškai. Tiek jis pelnė pirmosiose sezono rungtynėse, bei antradienį vykusiame mače su „Memphis Grizzlies". Praėjus vos parai po susitikimo su „grizliais", rekordas buvo pagerintas. Milvokyje D.Sabonis per 31 min. surinko 33 taškus
(11 iš 20 dvitaškių, 3 iš 5 tritaškių, 2 iš 2 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Visgi mače su „grizliais" „Pacers" krepšininkai triuškino varžovus, o Milvokyje patys buvo sutriuškinti. J.Adetokumbui net nereikėjo žaisti ketvirtajame kėlinyje, prieš kurį šeimininkai turėjo 34 taškų persvarą. Puolėjui iš Graikijos užteko ir trijų kėlinių, kad pelnytų 21 tašką, atkovotų 14 kamuolių bei atliktų 10 rezultatyvių perdavimų.

Indianapolio komandoje D.Saboniui geriausiai talkino 15 taškų surinkęs Džastinas Holidėjus (Justin Holiday) ir 13 taškų pridėjęs Dagas Makdermotas (Doug McDermott). Milvokio ekipoje blykstelėjo atsarginis Brynas Forbsas (Bryn Forbes), kurio sąskaitoje - 20 taškų. „Bucks" (13 pergalių/8 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje užima antrąją, o „Pacers" (12/10) - penktąją vietą.