Ketvirtajame kėlinyje palūžusi „Kibirkštis-MRU“ krito bronzinėje kovoje

(0)
Publikuota: 2020 kovo 01 21:41:02, moterulyga.lt inf.
×
Douglas BBL nuotr.

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkėms nepavyko antrus metus paeiliui iškovoti bronzinius Douglas Baltijos moterų lygos medalius.

Gitauto Kievino auklėtinės sekmadienio popietę Rygoje 61:71 (17:9, 17:18, 9:16, 18:28) nusileido Liepojos „Liepaja/LSSS“ ekipai, pasipuošusiai pirmenybių bronza.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingiau susiklostė vilnietėms, kurios ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 7 taškais (34:27).

Visgi trečiasis kėlinys geresnis buvo Latvijos komandos krepšininkėms, kurios 6 minučių atkarpą laimėjo 14:4 ir jau pirmavo 3 taškais, tačiau prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus (44:44).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos žaisti likus 86 sekundes po taiklaus Eglės Zabotkaitės dvitaškio vilnietės turėjo 5 taškų deficitą (55:60).

Visgi jau netrukus Katrina Trankale smeigė tritaškį, o Lietuvos ekipai sėkmingai neužpuolus, Liepojos krepšininkės dar pataikė du baudų metimus ir įtvirtino savo pergalę (65:55).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo K. Trankale, kuri per 27 žaistas minutes pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir iš viso surinko 19 naudingumo balų.

Jai puikiai talkino tokį pat naudingumo koeficientą užfiksavusi Rūta Veidere, kuri surinko 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vilniečių gretose naudingiausia buvo Daugilė Šarauskaitė, kurios sąskaitoje buvo 10 taškų (4/7 dvit., 2/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, du perimti kamuoliai, 3 blokai, 4 klaidos ir iš viso surinkti 16 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 16 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Daugilė Šarauskaitė (9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Justina Kraujūnaitė po 10, Kristė Druskytė 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Eglė Zabotkaitė 7.

„Liepaja/LSSS“: Katrina Trankale 18 (5 atk. kam.), Rūta Veidere 17 (6 atk. kam.), Megan Lean Rosenbohm 11 (5 atk. kam.), Ketija Vihmane 10 (5 rez. perd.), Ilze Gotfrida 7.