Geriausias D.Sirvydžio mačasnuotraukos

2021 balandžio 06 22:13:05 Perskaitė 178

Krepšininkui Deividui Sirvydžiui užteko pažaisti penkias minutes, kad pagerintų savo rezultatyvumo rekordą NBA čempionate. Lietuvio atstovaujamas „Detroit Pistons" išvykoje 132:108 sutriuškino „Oklahoma City Thunder" ekipą.

 


Oklahomoje susitiko vienas kito verti varžovai. „Pistons" (15 pergalių/35 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje yra paskutinis - 15-as, „Thunder" (20/30) Vakaruose laikosi kiek geriau ir užima 13-ąją vietą, tačiau šis klubas taip pat yra „palaidojęs" sezoną ir daugiau rūpinasi jaunimo grūdinimu nei rezultatais.

„Pistons" persvara buvo triuškinama, o būtent tokiose situacijose progos pažaisti kartais sulaukia D.Sirvydis. 20-metis NBA naujokas aikštelėje praleido 5 min. Per šį laiką jis pataikė vienintelį mestą tritaškį ir du baudų metimus, prametė vieną dvitaškį, surinko 5 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

Skaičiai atrodo kuklūs, bet iki tol jie buvo dar kuklesni, todėl D.Sirvydis pagerino kelis asmeninius rekordus. Ankstesnis jo žaistų minučių rekordas buvo 4, pelnytų taškų - 3, o atkovotų kamuolių - 1. Kol kas lietuvis yra pasirodęs tik aštuoniuose „Pistons" mačuose. Primename, kad užpernai NBA naujokų biržoje D.Sirvydis buvo pasirinktas 37-uoju šaukimu.

21 tašką nugalėtojams surinko Džeramis Grantas (Jerami Grant). „Thunder" gretose pasižymėjo jaunieji europiečiai. 19 taškų pelnė 19-metis serbas Aleksejus Pokuševskis, 17 - 23-ejų ukrainietis Sviatoslavas Michailiukas, 14 - 19-metis prancūzas Teo Maledonas (Theo Maledon).

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net