Gėdinga "Juventus" išvykanuotraukos

2021 birželio 07 14:29:24 Perskaitė 111

Prie Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalių priartėjo Panevėžio "Lietkabelis", savo aikštelėje 112:82 (22:15, 37:19, 28:24, 25:24) sutraiškęs Utenos klubą "Juventus" ir mažojo finalo serijoje išsiveržęs į priekį 2-1. Uteniškiai atrodė taip bejėgiškai, kad jų treneris Žydrūnas Urbonas jau po pirmosios minutės pradėjo dairytis autobuso vairuotojo.

 

Uteniškiai per pirmąją mačo pusę sugebėjo 11 kartų suklysti ir nepataikė nė vieno iš 11 tritaškių. Po dviejų kėlinių liko tik sutvarkyti formalumus, nes "Lietkabelis" turėjo 25 taškų persvarą, kuri trečiajame ketvirtyje peršoko 30 taškų ribą.

"Kaip ir visada, žaidimas prasideda nuo gynybos. Mes gerai spaudėme kamuolį valdžiusius varžovus, kontroliavome kovą dėl kamuolių. Pavyko pelnyti taškus greitose atakose, o tai palengvina gyvenimą. Tačiau dar kartą palyginsiu seriją su tenisu, kuriame reikia laimėti tris setus. Mes kol kas pirmaujame tik 2-1", - sakė "Lietkabelio" treneris Nedanas Čanakas.

Ž.Urbonas teigė, kad jam norėjosi kuo greičiau dingti iš Panevėžio arenos: "Jau po pirmosios minutės akimis ieškojau, kur autobuso vairuotojas. Norėjau važiuoti namo. Pažįstu savo komanda ir nuo pirmųjų minučių viskas buvo aišku. Tiesiog nebuvo energijos. Manau, jautėsi ir nuovargis. Be to, Brajantas Krofordas (Bryant Crawford) buvo pametęs galvą ir mes neturėjome įžaidėjo".

Nugalėtojams po 16 taškų surinko Paulius Valinskas ir Vytenis Lipkevičius, 15 - Džordė Gagičius, 14 - Gytis Masiulis. "Juvei" 16 taškų pelnė Mindaugas Kupšas, 14 - Martynas Gecevičius, 12 - Marius Runkauskas. Serijoje bus žaidžiama iki trijų pergalių, ketvirtosios rungtynės trečiadienį vyks Utenoje.

Didžiajame finale Kauno "Žalgiris" šeštadienį namie 90:72 nugalėjo Vilniaus "Rytą", serijos rezultatas tapo 2-0. Vakar vakare komandos susitiko Kaune ir tai galėjo būti paskutinės rungtynės kovoje dėl aukso.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net