Galingas „Kibirkšties“ startas – nugalėtos Baltijos lygos čempionės

Publikuota: 2022 spalio 17 09:14:03, bckibirkstis.lt inf.
×
nuotr. 2 nuotr.
Sauliaus Čirbos nuotr.

Prasidėjusiame Baltijos lygos sezone atėjo laikas ir praėjusio čempionato finalininkių startui. Lietuvos čempionė Vilniaus „Kibirkštis" (1-0) Baltijos lygos titulo vagystę pradėjo „Jeep" arenoje prieš Rygos TTT (0-1) ekipą, kurią laimėjo 89:60 (23:13, 21:15, 27:13, 18:19).

Vilnietės rungtynes pradėjo nusiteikusios kovingai. Laura Juškaitė dvitaškiu metimu atidarė Vilniaus komandos taškų sąskaitą, o sužaidus 5 pirmojo ketvirčio minutes, sulig taikliu Justinos Miknaitės tolimu šūviu, atsiplėšė dviženkliu skirtumu - 15:5.

Antrajame kėlinyje Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės toliau įrodinėjo savo pranašumus abejose aikštelės pusėse ir didino pranašumą. Likus 2 minutėms iki ilgosios pertraukos, Livija Sakevičiūtė realizavo dviejų taškų metimą ir padidino atotrūkį iki 18 taškų (42:24).

Antroje rungtynių dalyje „Jeep" arenos šeimininkės neatsipalaidavo ir toliau efektyviai organizavo žaidimą puolime. Ir nors varžovės pradžioje bandė bent šiek tiek aptirpdyti deficitą - nesėkmingai, „Kibirkšties" puolimo mašina funkcionavo idealiai, kas leido trečiąjį ketvirtį užbaigti turint net 30 taškų pranašumą (71:41). Ketvirtajame kėlinyje intrigos varžovėms sugrąžinti nepavyko, tad lietuvės rungtynės uždarė rezultatu 89:60, įveikdamos praėjusio sezono Baltijos lygos čempiones.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo Laura Juškaitė per 21 minutę pelniusi 23 taškus, atkovojusi 4 kamuolius ir atlikusi 3 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus „Kibirkštis": L. Juškaitė 23, G. Šulskė 16, G. Petronytė 14, J. Miknaitė 10.

Rygos TTT: E. Petrus 21, T. Grausa 16, G. Baško 12.

Ateinantį savaitgalį vilnietės išvyksta į Taliną, kur šeštadienį ir sekmadienį sužais dvejas rungtynes su vietos ekipomis.