Dubliu finišavusios U21 Lietuvos rinktinės baigė Tautų lygos reguliarųjį sezonąnuotraukos

2022 liepos 18 09:18:41

Rumunijoje baigėsi U21 Tautų lygos Rytų diviziono reguliarusis sezonas, kuriame varžėsi Lietuvos merginų ir vaikinų rinktinės.

 

Tris etapus per tris dienas sužaidusioms mūsų rinktinėms sėkmingiausia buvo paskutinė diena - šeštąjį etapą laimėjo tiek Lietuvos vaikinai, tiek merginos.

Finale tiek vaikinai, tiek merginos kovėsi su Čekijos rinktinėmis. Vaikinai šventė dramatišką pergalę 18:16, merginos - 14:10.

Penktajame etape, vykusiame šeštadienį, abi mūsų komandos taip pat nukeliavo iki finalo, bet čia pralaimėjo tai pačiai Čekijai. Ketvirtajame etape mūsų merginos šventė pergalę finale, o vaikinai užėmė 3-iąją vietą.

Apskritai Lietuvos U21 merginų rinktinė per 6 etapus keturiskart triumfavo ir iš viso surinko 550 taškų. Antroje vietoje likusios čekės bendroje įskaitoje surinko 420 taškų. Toks mūsiškių pasirodymas garantavo joms vietą į finalinį U21 Tautų lygos etapą.

Tuo metu du iš šešių etapų laimėję vaikinai iš viso surinko 490 taškų ir į priekį praleido Čekiją (550 tšk.), kuri gavo bilietą į finalinį etapą.

Rumunijoje Lietuvos U21 vaikinų rinktinę sudarė Gabrieliaus Čelkos, Tito Januševičiaus, Dovydo Rimkaus ir Gyčio Nemeikšos kvartetas, o merginoms atstovavo Brigita Sinickaitė, Dominyka Paliulytė, Saulė Kaupytė ir Ugnė Kučinskaitė.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net