D.Sabonis buvo solidus, bet „Pacers“ didvyriu tapo gynėjas (1)

2021 sausio 05 23:35:34
Ugnius RŪKAS

NBA čempionate Domantui Saboniui trūko trijų rezultatyvių perdavimų, kad surinktų dvigubą dublį, o jo atstovaujama „Indiana Pacers" komanda išvykoje po pratęsimo 118:116 įveikė „New Orleans Pelicans" krepšininkus. Lemiamu tapo Malkolmo Brogdono (Malcolm Brogdon) metimas.

×
D.Sabonis buvo solidus, bet „Pacers“ didvyriu tapo gynėjas. EPA-Eltos nuotr.

Indianapolio komanda susidūrė su kita sėkmingai sezoną pradėjusia ekipa - prieš tarpusavio akistatą „Pacers" ir „Pelicans" sąskaitose buvo po 4 pergales ir po 2 pralaimėjimus. „Pacers" krepšininkai vos išsigelbėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Buvo likusios 8 sek., kai Mailsas Terneris (Myles Turner) pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą. Pratęsimo metu komandos didvyriu tapo M.Brogdonas. Gynėjas prasiveržė po krepšiu ir pataikė lemiamą dvitaškį, likus žaisti 1,7 sek.

D.Sabonis aikštelėje praleido 35 min., žaisti ilgiau jis negalėjo dėl išnaudoto pražangų limito. Lietuvis spėjo pelnyti 19 taškų, atkovoti 11 kamuolių ir atlikti 7 rezultatyvius perdavimus, statistiką kiek sugadino 5 klaidos. Surinkti trigubo dublio nepavyko, tačiau Domantas, kaip ir visose anktesnėse sezono rungtynėse, surinko dvigubą.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Viktoras Oladipas (Victor Oladipo), M.Brogdonas pridėjo 21 tašką ir 11 rezultatyvių perdavimų. „Pelikanams" 31 tašką surinko Brendonas Ingremas (Brandon Ingram). Zajono Viljamsono (Zion Williamson) sąskaitoje buvo 24 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. „Pacers" (5 pergalės/2 pralaimėjimai) užima trečiąją vietą Rytų konferencijoje, o „Pelicans" (4/3) ekipa yra penkta Vakaruose.

Trigubu dubliu pasižymėjo Slovėnijos krepšinio žvaigždė Luka Dončičius. Jis pelnė 33 taškus, atkovojo 16 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atvedė į pergalę „Dallas Mavericks" (3/4) komandą, kuri išvykoje 113:100 nugalėjo „Houston Rockets" (2/3) krepšininkus.