Publikuota: 2020 kovo 07 22:58:51, LKL.lt inf.
×
nuotr. 5 nuotr.
LKL.lt nuotr.

Po ilgosios pertraukos dėjimų konkursą surengęs Vilniaus „Rytas“ (17-7) savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo triuškinančią pergalę.

„Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 96:75 (25:13, 23:20, 29:25, 19:17) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6-18).

Dominavęs „Rytas“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o Kėdainių klubas paeiliui patyrė jau penktąją nesėkmę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Arnas Butkevičius, kuris per 29 minutes surinko 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

Sostinės klubas jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 17:2 ir nors vėliau žaidimas išsilygino, po pertraukos šeimininkai vėl pradėjo siautėti.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Ryto“ aukštaūgiai vieną po kito dėjo kamuolius į krepšį, o jų inicijuotas spurtas 12:0 leido pradėti varžovų triuškinimą 57:33.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai prieš ketvirtąjį kėlinį varžovus kiek pristabdė, tačiau sugrįžti į kovą jau nebepavyko. „Rytas“ išsaugojo pranašumą ir triumfavo daugiau nei užtikrintai.

Vilniečiai šiame susitikime vertėsi be traumuotų Francisco Cruzo bei Martyno Echodo.

„Turime mėgautis krepšiniu, to norėtųsi daugiau. Šiandien labai gerai dalinomės kamuoliu. Varžovai keitė gynybos sistemas, kartais mus tai išmušė iš vėžių, bet kamuoliu vis tiek dalinomės gerai“, – po pergalės kalbėjo D. Adomaitis.

Vilniaus ekipa kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 42:36, o puolime atkovojo net 19 kamuolių.

„Visų rungtynių metu negalėjome surasti ritmo gynyboje. Antra problema – net kai pavykdavo varžovus šiek tiek išmušti iš vėžių, jie susirinkdavo atšokusius kamuolius, o tai neleisdavo mums užsikabinti“, – apgailestavo M. Kiltinavičius.

„Rytas“: Marekas Blaževičius 18 (6 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 16, Arnas Butkevičius (7 rez. perd., 6 atk. kam., 26 n.b.) ir Evaldas Kairys po 14, Cameronas Bairstow 12.

„Nevėžis“: Matas Jucikas ir Viny Okouo (6 atk. kam.) po 15, Panagiotis Kalaitzakis 14, Kristupas Žemaitis 10, Julius Kazakauskas 7, Georgios Kalaitzakis 6.