D.Adomaitis: norėtųsi mažiau klaidųnuotraukos

2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 12:50:30 Perskaitė 621

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis po pralaimėjimo draugiškose rungtynėse Serbijos komandai teigė, kad jo auklėtiniai kontroliavo mačą didžiąją laiko dalį ir išskyrė klaidų skaičių.

 

Lietuvos krepšininkai prieš serbus išvykoje pralaimėjo 68:72.

„35 minutes kontroliavome žaidimą, bet po to varžovai pradėjo žaisti agresyviau, o mes priėmėme blogus sprendimus. Nepatinka klaidų skaičius. Mes dar tik pratinamės žaisti kartu. Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis pirmą kartą kartu buvo aikštėje, bet norėtųsi mažiau klaidų. Serbai labai gerai mūsų klaidas vertė taškais. Vien po mūsų klaidų jie pelnė 20 taškų“, - kalbėjo D. Adomaitis.

Du NBA žaidėjai J. Valančiūnas ir D. Sabonis kartu aikštėje praleido tik 10 min., nes jų žaidimo laiką ribojo pražangos.

„Planavome, kad jie žais daugiau. Norėjosi turėti daugiau medžiagos, bet taip gavosi. Per tas 10 min. jiems žaisti sekėsi gerai. Turėjome tuomet pranašumą ir jį išnaudojome. Serbai taikėsi prie mūsų, spaudėsi baudos aikštelėje ir mūsų sprendimai buvo neblogi. Dar trūko greičio, bet toks žaidimas turi ateitį“, - pridūrė D. Adomaitis.

Svarbiais momentais serbai susilaukė ir palankesnių teisėjų švilpukų. Ypač sprendimais buvo nepatenkintas D. Sabonis. D. Adomaitis įžvelgė tame ir naudos.
„Faktas, kad trečiajame kėlinyje galėjome atitrūkti ir tie švilpukai buvo kaip žaidžiant išvykoje, bet pasiruošimui tai yra gerai. Su tokia agresyvia gynyba susidursime ir pasaulio čempionate. Mums tai yra gerai“, - pabrėžė D. Adomaitis.

Treneris taip pat pridūrė, kad tokiose rungtynėse buvo sunku rotuoti visas 13 žaidėjų, todėl aikštėje nepasirodė Žygimantas Janavičius bei Eimantas Bendžius.

Rugpjūčio 12 dieną Lietuvos ir Serbijos rinktinės susitiks Kauno „Žalgirio“ arenoje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net