Čempioniškas trenerių štabas toliau ves į pergalesnuotraukos

2022 rugpjūčio 05 18:00:00

Moterų krepšinio klubas Vilniaus „Kibirkštis" kibo į darbus ir pradėjo ruoštis artėjančiam sezonui. Nors dar tik pats startas, bet sostinės ekipa jau gali pasidžiaugti ir pirmuoju laimėjimu. „Kibirkšties" vairas ir toliau priklausys vyriausiajam treneriui Gitautui Kievinui ir jo asistentei Sandrai Linkevičienei.

 

Prie komandos vairo liekantis trenerių tandemas praėjusiame 2021-2022 m. sezone du kartus lipo ant čempionų pakylos - Lietuvos pirmenybėse bei Karalienės taurės turnyre, Baltijos lygoje džiaugėsi antrąja vieta, o Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL) užėmė trečiąją poziciją.

„Esu labai laimingas, kad komandos vadovas ir Vilniaus miesto savivaldybė parodė pasitikėjimą manimi ir likusiu personalu. Didžiuojuosi galėdamas atstovauti savo miestui ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje" - kalbėjo G.Kievinas.

„Kibirkšties" trenerių štabo artėjantį sezoną laukia rimtas iššūkis, po septynerių metų pertraukos vilnietės sugrįš į Europos taurės varžybas.

„Džiaugiuosi, kad moterų krepšinis vėl grįžta į Europos lygą. Iššūkis - didelis, atsakomybė - taip pat didelė, bet turėsime palikti širdis aikštelėje ir kautis vieni už kitus. Žinoma, sunku bus konkuruoti su kitomis komandomis finansiškai, bet Vilnius yra stiprus net tada, kai jam yra sunku. Tai jau esame įrodę susitelkdami į vieną kumštį. Esu motyvuotas, nebijantis iššūkių, nes laukia tikrai įtemptas sezonas. Pagrindinis tikslas iki naujų metų - dėmesys Europos taurės rungtynėms. Stengsimės būti optimalios formos labai ankstyvame laikotarpyje" - pridūrė G.Kievinas.

Taip pat darbus sostinės klube tęs kineziterapeutė Indrė Venskevičiūtė. Tačiau fizinio rengimo trenerio vietoje įvyko pokyčių. Liutaurą Kasparą keičia neseniai su Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) rinktine Europos vicečempionu tapęs Ugnius Savickas. Jis Vilniaus moterų krepšinio klube darbavosi 2017-2019 m. sezonuose.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net