18 taškų persvarą išbarsčiusi „Juventus“ vis vien palaužė prieniškius

2021 vasario 10 23:06:52
LKL.lt inf.

Utenos „Juventus" (14/6) ekipa paskutinėse rungtynėse prieš Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL" čempionate.

×
Rungtynių stop kadras

Iki pertraukos susikrautą 18 taškų pranašumą išbarstę Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 94:91 (27:18, 27:18, 12:29, 28:26) dramatiškai įveikė Prienų „CBet" (7/14) pasipriešinimą.

Nuo pat pirmųjų minučių geriau atrodė aikštės šeimininkai, šovę į priekį 16:4. Po pasitarimo prieniškiai kiek stabilizavo padėtį - 13:18, tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigė septynis taškus iš eilės pelniusio M. Gecevičiaus vedami uteniškiai (27:18).

„CBet" antrojo kėlinio pradžioje neleido nutolti varžovams, kuriems taškus rinko Simas Jarumbauskas - 27:34. Po tritaškį pataikius Ignui Vaitkui, Einarui Tubučiui ir Žygimantui Skučui, švieslentėje užsidegė apvalūs skaičiai - 40:30 šeimininkų naudai. Pastarieji ir toliau nemažino apsukų - dar pirmojoje rungtynių pusėje sulig M. Gecevičiaus tritaškiu peržengė 50-ies taškų ribą ir į rūbinę išėjo tvirtai pirmaudami - 54:36.

Po pertraukos prieniškiai iškart nukirto savo deficitą perpus (46:55) ir privertė priešininkų strategą paprašyti minutės pertraukėlės. Vis tik net ir po jos svečiai toliau žaibiškai mažino atsilikimą - 58:61. Šeimininkams gyvybės įpūtė 5 iš eilės Vytauto Šulskio taškai, tačiau varžovams taškus rinkę Marquisas Wrightas ir Tomas Digbeu praktiškai panaikino skirtumą (65:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštėje virė atkakli kova - komandos keitėsi taikliais metimais, o skirtumas nuolat buvo nedidelis. M. Wrighto metimas pirmąkart rungtynėse į priekį išvedė prieniškius, kurie jau netrukus pirmavo 77:73. Likus žaisti 3 minutes 2 taškais vis dar pirmavo svečiai - 83:81, o tada techninę pražangą užsidirbo jų atsarginių žaidėjų suolelis. Vis dėlto šeimininkams nepavyko maksimaliai išnaudoti šios nuobaudos ir likus žaisti pusantros minutės jie vis dar atsiliko 2 taškais - 86:88.

Mindaugas Sušinskas tuomet užsidirbo penktąją pražangą, kurią dviem taikliais baudų metimais pavertė M. Gecevičius, išlyginęs rezultatą - 88:88. Kitoje aikštės pusėje uteniškiai vėl apsigynė, o svarbius 2 taškus jiems pelnė Ž. Skučas (90:88). Po pertraukėlės metimą atlikusį T. Digbeu pražanga sustabdė Gintautas Matulis, tačiau prancūzas įmetė tik vieną baudos metimą, tuo tarpu M. Gecevičius realizavo abu - 92:89. Prieniškiai prametė dar du 1 taško vertės metimus ir galiausiai kapituliavo - 94:91 laimėjo „Juventus".

0
  • UŽGNIAUŠ: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen skeptiškai vertina Seimo opozicijos siūlymą steigti laikinąją tyrimo komisiją, siekiant aiškinti, ar eksparlamentarui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie jo atžvilgiu prokuratūros vykdomą tyrimą, nes esą „visi klausimai jau yra atsakyti“.
  • NESUTARIA: Sartų žirgų lenktynės greičiausiai nevyks ir šiemet - ne tik dėl to, kad dėl šiltų orų nepavyksta išlieti ledo tako Sartų hipodrome, bet ir todėl, kad Žemės ūkio ministerija šimtametę tradiciją nori perleisti Zarasų savivaldybei, kuri sako, kad būtų nepajėgi finansiškai.
  • PENSIJA: Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė tvirtina, kad šiuo metu šalyje esanti pensijų fondų sistema yra „katastrofiškai neteisinga“.
  • SKUNDAS: Aštuonios iš 39-ių nekilnojamojo turto bendrovių, pernai gruodį nubaustų už draudžiamą susitarimą, teismui apskundė Konkurencijos tarybos pernai gruodį joms skirtas baudas.
  • LAIVYBA: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, praneša, kad nuo 12 val. laivyba Klaipėdos uoste atnaujinta.
  • TRIBUNOLAS: Europos šalių ir Europos Parlamento užsienio reikalų komitetų pirmininkai pasisako už specialaus tarptautinio tribunolo įsteigimą Rusijos nusikaltimų Ukrainoje kaltininkams.
  • UOSTAI: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos delegacijai viešint Italijos Taranto jūrų uoste ir siekiant užtikrinti sistemingą bei ilgalaikį bendradarbiavimą, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.
  • SVEIKINIMAS: Pirmadienį prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino rašytoją, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Saulių Tomą Kondrotą 70-mečio proga.
  • INSTITUTAS: Vietoj centrinio Kauno pašto ketinama įsteigti Nacionalinį architektūros institutą - nauja biudžetinė įstaiga Laisvės alėjoje turėtų pradėti veikti šių metų balandžio 1-ąją.
  • GARAŽAS: Klaipėdos tarybai tvirtinant trejų metų strateginį planą politikai kritikavo administraciją dėl centre nepastatyto požeminio garažo ir įpareigojo imtis darbų Danės gatvėje didinant automobilių vietų skaičių.

Ar reikėtų keisti moterų pavardžių rašybą, leidžiant galūnę -a?

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?