respublika.lt

V.Grosas kategoriškas: nebebėra, kur taupytis – po rungtynių arba turi iššliaužti, arba tave turi išnešti

2022 sausio 17 08:08:30
Lietuvos rankinio federacija

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pirmadienį žais jau trečiąsias rungtynes 2022 metų Europos čempionate.

×
nuotr. 1 nuotr.
V.Grosas kategoriškas: nebebėra, kur taupytis – po rungtynių arba turi iššliaužti, arba tave turi išnešti. LRF nuotr.

 

Per pirmuosius du susitikimus be taškų likusi Lietuvos komanda bandys įgelti grupės favoritei Norvegijos rinktinei.

Nors Lietuvos rankininkai dar turi teorinių vilčių pakovoti dėl vietos kitame etape, tačiau motyvacijos netrūks ir norvegams. Pralaimėjimas prieš rusus sukomplikavo ir jų padėtį, tad pirmadienio susitikime prieš Lietuvos komandą jiems būtina pergalė.

Vienas iš Lietuvos rinktinės trenerių Vaidotas Grosas pabrėžė, kad kai kuriems žaidėjams toks krūvis yra naujas iššūkis.

„Atsistatyti sekasi sunkiai, kadangi didžioji dalis mūsų žaidėjų yra įpratę žaisti po rungtynes per savaitę. Kas antrą dieną žaisti rungtynes yra didelis iššūkis ir mums tas prisitaikymas gan sudėtingas, dėl to skaudžiai nukenčiame", - apie pasirengimą kalbėjo treneris.

- Ar nustebino Rusijos pergalė prieš norvegus?

- Jau po pirmų rungtynių tarp Slovakijos ir Norvegijos kilo klausimų, ar slovakai tokie stiprūs, ar norvegai silpni. Rusai vakar parodė pavyzdį, kaip noru, atsidavimu ir sunkiu darbu gynyboje sutvarkė reikalus su favoritais norvegais. Žiūrėjome tas rungtynes gyvai tai buvo kažkas tikrai fantastiško.

- Kokia situacija su P.Babarsko ir L.Simėno sveikata?

- Povilas 99,9 proc., kad rytoj nerungtyniaus, Lukas šiandien jau treniruojasi ir žiūrėsime. Vakar gal ne kiek fiziologija, kiek psichologija taip pat trukdė, kadangi skaudėjo būtent operuotą koją. Tikimės, kad jis atsigaus ir dedame viltis, kad jis galės rungtyniauti.

- Koks šiuo metu yra Norvegijos žaidimo stilius?

- Jų žaidimas greitas, mobilus ir techniškas. Viską lems, kaip dirbsime gynyboje. Esame kartą nugalėję norvegus ir tai padarėme gynybos veiksmais. Neleidome jiems žaisti savo žaidimo. Aišku, tai kainuoja daug jėgų ir pažiūrėsime, kiek pas vaikinus liko, jėgų ir noro atsidėkoti žiūrovams, kurie čia atvyko. Trečias kartas nemeluoja ir tikiuosi, kad rytoj bus geriausios mūsų rungtynės.

- Kur galėtų būti mūsų rezervas?

- Išpildymas - susikuriame progas ir neįmetame. Gynyboje galime žymiai daugiau pridėti - save aukoti. Nereikia savęs saugoti, galbūt pirmos buvo tokios, šiek tiek pasaugojant, nes laukia 3 rungtynės, o jei papuolame - dar daugiau. Viskas, nebėra, kur saugotis - rytoj lemiamos rungtynės: arba pats išeisi, arba tave, atsiduok 100 procentų. Toks turėtų būti mūsų šūkis: atiduoti save 100 procentų, o jeigu jie laimės - reiškiasi jie tiesiog buvo stipresni, bet iš aikštelės turi arba iššliaužti, arba tave turi išnešti.

Trečiąsias Europos čempionato rungtynes Lietuvos rankininkai pirmadienį „Steel" arenoje žais 21.30 val., o susitikimą tiesiogiai rodys LRT Plius kanalu.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ŽUVYS: Šilutės rajono vandens telkiniuose žuvys gaišta dėl deguonies trūkumo, teigia Aplinkos apsaugos departamentas.
  • SNAIGĖ: Finansinių sunkumų turinti ir restruktūrizuotis siekianti Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai valdoma vienintelė Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovė „Snaigė“ bando ieškoti išeičių, kad nebankrutuotų, sako Alytaus meras Nerijus Cesiulis.
  • VERSLAS: Seimo narys, ekspremjeras Algirdas Butkevičius siūlo smulkiesiems verslininkams, įsivežantiems iš kitų ES valstybių narių prekių, nuo 14 000 iki 30 000 eurų per metus padidinti ribą, kai jie tampa PVM mokėtoju.
  • PROJEKTAI: 700-ąjį Vilniaus jubiliejų sostinės gyventojai ir svečiai pasitiks meno iniciatyvų pilname mieste: kultūros rėmimo programų projektų konkurso antrajame etape patvirtinta dar 160 paraiškų iš 272, kurioms skiriama daugiau kaip 460 tūkst. eurų, skelbia Vilniaus savivaldybė.
  • KAITRA: Birželio kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių paklausą – prekybininkai skaičiuoja dešimtimis kartų augusius pardavimus, nepaisant kai kurių prekių brangimo.
  • AUTOBUSAS: Klaipėdos savivaldybės įmonė „Klaipėdos keleivinis transportas“ ieško, kas tris sezonus teiks vandens autobuso paslaugas Danės upėje - jis reguliariai turėtų pradėti kursuoti jau kitą vasarą.
  • SULAIKYMAS: Seimas apribojo galimybes pareigūnams taikyti dviejų parų sulaikymą asmenims, kurie nebuvo užklupti nusikaltimo vietoje.
  • AUKCIONAS: Penktadienį pasibaigęs Lietuvos pašto organizuotas pastatų Šiaulių Aušros alėjoje aukcionas neįvyko, nes turtu nesusidomėjo nė vienas pirkėjas.
  • ŽEMĖ: Vilniuje sklypų neprižiūrintys savininkai nebegaus žemės mokesčio lengvatos – nuo šiol jiems bus taikomas maksimalus 4% dydžio mokesčio tarifas.
  • DONORYSTĖ: Seimo narės Agnė Širinskienė ir Asta Kubilienė registravo pataisas, kad gaunant arba keičiant asmens dokumentus žmonėms būtų pasiūloma pasirašyti sutikimą dėl organų donorystės.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepijotės nuo erkinio encefalito?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +21 C

+11 +19 C

 

+12 +18 C

+20 +27 C

+17 +22 C

 

+17 +20 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s