(0)
Publikuota: 2021 gegužės 18 09:27:11, Dominykas Genevičius
×
Organizatorių nuotr.

Gegužės 15 d. Utenos Alių Aerodrome įvyko pirmosios šių metų lauko sezono reitinginės varžybos - Utenos miesto pirmenybės. Daugiau nei penkios dešimtys aktyviausių šalies lankininkų nepabūgo nevienareikšmių oro prognozių ir pasiryžo kovoti dėl septynių medalių komplektų.

Gausiausioje olimpinių lankų vyrų grupėje varžėsi 13 dalyvių. Taurę ir auksą iškovojo Dominykas Jančiukas (ASRC-ŽL), finale 7:3 įveikęs Dalių Mačernių (LSK). Bronza atiteko Modestui Šliauteriui (Auksinis šaulys), 6:2 įveikusiam Justą Antanaitį (VMSC-LSK). Olimpinių lankų moterų grupės nugalėtoja tapo Meda Viktorija Večkytė (VMSC-LSK), finale 6:4 įveikusi Pauliną Ramanauskaitę (ASRC-ŽL). Kovoje dėl trečios vietos savo pranašumą įrodė Inga Timinskienė (ŽL), rezultatu 6:0 įveikusi varžovę Juliją Barkauskaitę (KLL).

Mišrioje olimpinių lankų jaunių grupėje nugalėtoja tapo Diana Perminaitė (Gaja-KLL), finale 7:1 sutriuškinusi klubo draugą Domantą Šulioką.

Mišrioje skriemulinių lankų grupėje savo neabejotiną pranašumą finale pademonstravo Žydrūnas Karpavičius (KSA), 144:130 įveikęs Vladą Šakauską (LSK). Bronzą iškovojo Giedrius Kavaliauskas (Alytupis-ŽL), vos dviem taškais 135:133 nugalėjęs Arvydą Prapuolenį (KSA).

Mišrioje paprastųjų lankų grupėje taurė atiteko Ernestui Vilkauskui (LSK). Jis finale 6:0 įveikė Aidą Jurgaitį (LSK). Bronzą iškovojo Virgilijus Šironas (Jaunimo brizas), kuris dvikovoje dėl trečios vietos 6:4 įveikė Haliną Radvilienę (Ugninė strėlė). Mišrios paprastųjų lankų jaunių grupės auksą iškovojo Erika Kvederavičiūtė (Ugninė strėlė), finale 6:0 nugalėjusi klubo draugę Emiliją Azaravičiūtę. Bronza atiteko Andrejus Aniscenka (LSK).

Mišrios ilgųjų ir istorinių lankų grupės taurė atiteko Vitalijui Naumavičiui (Strėlė). Jis finale rezultatu 6:2 nugalėjo dviejose lankų grupėse šaudžiusį Vladimirą Mosiną (LSK). Bronzą iškovojo Žydrūnas Večkys (LSK), mažajame finale 6:0 įveikęs Mykolą Sėdaitį (Ugninė strėlė).