„Šviesa“ maksimaliai priartėjo prie LRF taurės finalinio ketverto

(0)
Publikuota: 2020 gruodžio 02 22:42:32, Lietuvos rankinio federacijos inf.
×
rankinis.lt nuotr.

Trečiadienį startavo Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės ketvirtfinalio etapas. Pirmojoje dvikovoje Vilniaus VHC „Šviesa" išvykoje 39:21 (17:9) užtikrintai nugalėjo Šiaulių SC „Dubysos" rankininkus.

Praėjusių metų taurės laimėtojai iš Vilniaus rungtynes pradėjo su maksimaliu nusiteikimu. Nors šiauliečiams mačo pirmosiomis minutėmis buvo pavykę išsiveržti į priekį (3:2), tačiau jau netrukus mini spurtą surengusi „Šviesa" pirmavo 3 įvarčiais - 6:3. Vilniečiai toliau nemažino apsukų ir jau per pirmąjį kėlinį susikrovė solidžią persvarą - 17:9.

„Šviesa" puikiai suprato, kad jau per pirmąsias rungtynes galima atsakyti į daugelį klausimų ir atsakomąjį mačą paversti formalumu. Antrajame kėlinyje vilniečiai neatsipalaidavo ir susikūrė daugiau nei solidžią persvarą antrosioms rungtynėms Vilniuje - 39:21.

Atsakomasis šių dviejų komandų susitikimas bus žaidžiamas jau penktadienį 19:00 Vilniuje. „Dubysai" norint pagalvoti apie vietą finaliniame ketverte reikės sukurti stebuklą - panaikinti 18 įvarčių deficitą.

„Šviesai" 8 įvarčius pelnė Valdas Drabavičius, po 5 pridėjo Laurynas Palevičius ir Skirmantas Plėta, po 3 - Karolis Antanavičius, Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa, Rosvaldas Ramunis ir Šarūnas Ugianskis.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Rokas Leščinskas, pelnęs 10 įvarčių, Tomas Baliutavičius pridėjo 3, Aivaras Budrys, Donatas Stripeika Džiugas Saliamoris įmetė po 2.

Šeštadienį savąsias ketvirtfinalio rungtynes žais Kauno „Granitas-Karys" ir HC „Molėtai" bei Vilniaus HC „Amber" ir HC „Vilnius". Šių ekipų atsakomieji mačai bus žaidžiami sekmadienį. Kol kas nėra aišku, kada savąją ketvirtfinalio dviejų rungtynių seriją žais Alytaus „Varsa-Stronglasas" ir Klaipėdos „Dragūnas", kadangi šių klubų mačai nukelti dėl uostamiesčio ekipoje užfiksuotų susirgimų koronavirusu.