Šventė Pumpėnuose: krepšininkų atžalų kova bei kilnus tikslasnuotraukos

2019 liepos mėn. 17 d. 10:57:45 Perskaitė 429

Praėjusį savaitgalį Pasvalio rajone esantis Pumpėnų miestelis tapo atkaklių krepšinio kovų bei smagių vasariškų pramogų ir atrakcijų traukos centru. Čia surengta ne tik visą miestelį, bet ir svečius iš kitų miestų sutraukusi Pumpėnų vidurvasario šventė.

 

Nė tūkstančio gyventojų neturinčiame miestelyje daugiau nei 40 komandų įvairiose amžiaus grupės varžėsi dėl nugalėtojų titulo Mindaugo Lukauskio vardo trijulių krepšinio turnyre.

Renginio metu krepšinio žaidėjai bei įvairiose rungtyse bei atrakcijose dalyvavę šventės svečiai prisidėjo ir prie kilnaus tikslo - aukojo pinigus miestelio gyventojui Dariui, kuris po patirtos traumos negali valdyti savo kūno.

Pasveikinti ir palaikyti dalyvių į renginį atvyko ne tik pats M. Lukauskis, puikia nuotaika dalinosi ir broliai Kšištofas bei Darjušas Lavrinovičiai. Kalbinamas M. Lukauskis džiaugėsi dalyvaujančiu jaunimu ir prisiminė, kaip pačiam seniau tekdavo dalyvauti trijulių turnyruose.

Tuo tarpu broliai Lavrinovičiai šventės metu spėjo sudalyvauti ir improvizuotose „Kitokiuose pašnekesiuose“. Pokalbio metu broliai pasakojo linksmus prisiminimus iš vaikystės, atskleidė, kad ir kitą sezoną žada žaisti krepšinį bei kalbėjo apie tai, kaip sekasi sutarti tarpusavyje.

Krepšinio turnyre M. Lukauskis ir broliai Lavrinovičiai nesudalyvavo, tačiau protokoluose Lukauskio ir Lavrinovičių pavardės įrašytos buvo - vaikų grupėje rungtyniavo krepšininkų atžalos.

Visi krepšinio turnyro dalyviai buvo apdovanoti specialiai M. Lukauskio trijulių turnyrui sukurtais marškinėliais, o prizininkai džiaugėsi ne tik vardiniais medaliais, bet ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Šventės dalyviai padėjo išpildyti ir miestelio gyventojo Dariaus svajonę. Kilnus renginio tikslas buvo įgyvendintas - surinkti reikalingi pinigai aparatui, padėsiančiam Darių transportuoti iš lovos į neįgaliojo vežimėlį. Kitais metais vyksiančios šventės metu tikimąsi, kad pats Darius savo akimis stebėti renginį.

Pumpėnų vidurvasario šventę praturtino ir auto moto technikos suvažiavimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 transporto priemonių. Moto akrobatas Lukas Kučinskas stebino savo sugebėjimais atlikti triukus su motociklu.

Renginyje, kurio metu sėkmingai įgyvendinta idėja linksmintis be alkoholio, žiūrovus visoje šventės teritorijoje triukais džiugino neseniai iš gastrolių Las Vegase sugrįžęs iliuzionistas Rokas Bernatonis, o gatvės artistas Viačeslavas Mickevičius linksmino šventės svečius savo nuotaikinga programa.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net