Stovyklą Gdankse jaunių rinktinė užbaigė su pergale

(0)
Publikuota: 2019 gruodžio 15 22:09:59, hockey.lt inf.
×
hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pergalingai baigė Gdanske surengtą stovyklą.

Keturių dienų stovyklos pabaigoje lietuviai pasiekė revanšą prieš Lenkijos komandą, įveikdami juos po pratęsimo 3:2. Priminsime, kad pirmąsias tarpusavio rungtynes vakar lietuviai pralaimėjo 3:7.

Po pirmųjų rungtynių rinktinės treneriai atliko mačo analizę bei žaidėjams išskyrė jų atliktas taktines klaidas. Visa tai lėmė sėkmingą mačą, po kurio treneriai džiaugėsi sistemos laikymosi ir žaidybinio plano išpildymu.

Šiose rungtynėse lietuviai pergalę galėjo iškovoti dar per pagrindinį laiką ir pirmavo dviejų įvarčių persvara – pirmajame kėlinyje Artiomas Starovoitovas (7:10, rez. perd. Eimantas Noreika) realizavo kiekybinę persvarą, o antrajame kėlinyje į varžovų vartus buvo skirtas baudinys, kurį meistriškai realizavo vartininką suklaidinęs Jaromiras Šusterovas (26:36).

Puikiai žaidžiant vartininkui Kristupui Pranckiečiui rinktinė išlaikė dviejų įvarčių pranašumą iki paskutinio kėlinio, bet grubi klaida savo aikštės pusėje leido jo pradžioje varžovams sušvelninti rezultatą. Vėliau sėkmingai žaidę lietuviai mačo pabaigoje įgijo ir kiekybinę persvarą, bet būtent žaisdami mažumoje Lenkijos rinktinės ledo ritulininkai likus žaisti vos 20 sekundžių išlygino rezultatą ir pasiuntė rungtynes į pratęsimą.

Pratęsimo metu lietuviai savo pergalės jau nebepaleido, o antrąjį rungtynių įvartį pelnęs A. Starovoitovas užbaigė mačą dar prieš baudinių seriją (63:39, rez. perd. E. Noreika).

„Šiandien sistema jau veikė visa rungtynes ir tai atsispindėjo žaidime. Apmaudu, kad taip praleidome išlyginamąjį įvartį, bet iš kitos pusės, tai yra momentai, kurie reikalingi kontrolinėse rungtynėse – iš jų galime daug ko išmokti. Po stovyklos pagyrėme vaikinus dėl to, jog jie progresuoja kiekvieną dieną, bet sutarėme, jog visi papildomai dirbs tiek savo klubuose, tiek ir individualiai, tam kad kovo mėnesį į rinktinės stovyklą atvyktų dar labiau suvyriškėję ir galvojantys tik apie pergales“, - pasibaigus stovyklai kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Dougas Boulangeris.

Lietuvos jaunių rinktinės svarbiausias testas laukia kovą, kai ši rinktinė Estijoje stos į kovą IIA diviziono čempionate, kur su jais varžysis Didžiosios Britanijos, Pietų Korėjos, Rumunijos, Serbijos bei Estijos rinktinės.