R.Navardauskas Argentinoje tapo lenktynių lyderiunuotraukos

2017 sausio mėn. 26 d. 14:01:06 Perskaitė 844

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas trečiadienį triumfavo Argentinoje vykstančių 35-ųjų daugiadienių lenktynių "Vuelta a San Juan" trečiajame etape - 11,9 km asmeninėse lenktynėse.

 

Tai pirmoji mūsiškio pergalė, atstovaujant "Bahrain Merida" komandai.

28-erių metų Lietuvos dviratininkas finišavo per 14 min. 3 sek.

Antrąją vietą užėmė olandas Baukė Molema (Bauke Mollema, "Trek-Segafredo", +3 sek.), trečiąją - austras Matijas Brendlas (Matthias Brandle, "Trek-Segafredo", +7 sek.).

Lygiai taip pat šie trys dviratininkai išsirikiavo ir bendroje įskaitoje.

R. Navardausko komandos lyderis italas Vinčencas Nibalis (Vincenzo Nibali) šiuo metu užima 14-ąją vietą ir lietuviui pralaimi 35 sek. Tarp likusių etapų vienas bus kalnų, todėl tai parankiau yra italui. Dėl to "Bahrain Merida" komanda turi spręsti dilemą, ar bandyti padėti lietuviui išsaugoti pirmąją poziciją, ar leisti dėl pirmosios vietos kovoti V. Nibaliui.

"Pamatysime dienos eigoje. Vinčencas yra labai stiprus dviratininkas ir mūsų viltys yra su juo. Kalnų etapas bus tikrai sunkus. Mums su komanda reikia gero rezultato, o tą geriausiai gali padaryti V. Nibalis. Sunku pasakyti, bet manau, jog V. Nibalis yra geresnis kalnuose, net jei jie nėra labai statūs, - kuklinosi R. Navardauskas. - Pirmosiose sezono lenktynėse visi dviratininkai yra skirtingose formose. Visada daug jaudulio yra prieš pirmąsias lenktynes, nes nežinai, kaip kojos yra pasiruošusios, tačiau rezultatai viską parodys".

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuoti 155.

Septynių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net