respublika.lt

P.Stankevičiaus ir A.Knašo žygį Hamburge užbaigė dukart Europos čempionai

Publikuota: 2023 rugpjūčio 21 10:22:18, Lietuvos tinklinio federacija
×
nuotr. 1 nuotr.
"Volleyball World" nuotr.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas iš Hamburge (Vokietija) vykstančio prestižinio „Beach Pro Tour Elite 16" serijos turnyro parsiveš neįtikėtiną patirties porciją.

 

Tapę pirmaisiais lietuviais, patekę į tokio lygio turnyro atkrintamąsias varžybas, mūsiškiai pirmajame jų rate 0-2 (11:21, 15:21) pralaimėjo neseniai Europos čempionų titulą apgynusiems antrą vietą pasaulio reitinge užimantiems švedams Davidui Ahmanui ir Jonatanui Hellvigui.

P. Stankevičiui ir A. Knašui atiteko devinta pozicija.

Primename, kad grupėje lietuviams teko žaisti ir su olimpiniais bei pasaulio čempionais norvegais Andersu Molu bei Christianu Sorumu, o taip pat - su šeštąją vietą planetos reitinge užimančiais, pasaulio čempionato prizininkais brazilais George Wanderley‘umi ir Andre Steinu.

Visi šie paminėti lietuvių varžovai pateko į šio turnyro pusfinalį ir vis dar tęsia kova dėl nugalėtojų titulo.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai į pagrindines varžybas pateko įveikę kvalifikaciją, o tarp pagrindinio turnyro dalyvių turėjo žemiausią reitingą.

Už devintą vietą lietuviams atiteko 600 pasaulio reitingo taškų ir 6000 JAV dolerių.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=UwDpBYg1pDw

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Dienos klausimas

Ką turėtų daryti Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nielsen?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-10 -5 C

-5 -2 C

-9 -4 C

-8 -3 C

-7 -2 C

-10 -5 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-6 m/s