Po pertraukos Trakuose vėl irkluos meistrainuotraukos

2021 liepos 01 13:10:56

Po metų pertraukos į Galvės ežero trasą sugrįžta meistrų regata „Rowing Masters Sprint 2021". Renginys vyks Trakų irklavimo bazėje 2021 m. liepos 9-11 d.

 

 

Meistrų regata kviečia irklavimo entuziastus ir meistrus varžytis 500 m ir 1000 m distancijose ant vandens. Į šią regatą kviečiame irklavimo entuziatus nuo 27 metų. Kiekvienoje amžiaus grupėje medaliais apdovanojamos prizinės vietos, o daugelį metų vykstantis renginys - sutraukia dalyvius ir sirgalius iš visos Europos. Šiame renginyje laukiami visi - irkluojantys daug metų ar pradedantieji. Tai irklavimo bendruomenės susitikimo ir sveikos gyvensenos propagavimo šventė.

Irklavimo klubo „8+" vadovė Aušra Lingienė sako, kad šis renginys - nuostabi galimybė meistrams išbandyti savo jėgas, sutikti bendraminčius ir sporto bičiulius. Šio klubo meistrai sėkmingai dalyvavo renginiuose iki pandemijos ir nepaprastai džiaugiasi, kad po metų pertraukos vėl sugrįš į Galvės ežero irklavimo trasą.

Renginio naujiena - komandinės ir individualios irklavimo treniruoklių (Concept2) varžybos. Šeštadienį renginio organizatoriai kviečia burti dviejų arba keturių asmenų komandas ir dalyvauti Concept2 varžybose, o sekmadienį jėgas išbandyti individualiai. Geriausiai pasirodžiusi komanda bus apdovanota nugalėtojų taure, taip pat yra paruošti medaliai prizininkams. Concept2 varžybos ypač išpopuliarėjo karantino laikotarpiu, todėl dabar atėjo laikas burti komandą, priimti iššūkį ir susitikti Trakuose. Concept2 varžybose kviečiami dalyvauti visi, net ir neirklavę tikros valties. O norintiems daugiau susipažinti su Concept2 - išskirtinė galimybė pasimatyti treniruočių vakare liepos 9 d., kuriame kviečiamos šeimos, draugų ar kolegų kolektyvai susipažinti su šia sporto šaka, išbandyti irklavimo treniruoklius bei pasiruošti savaitgalio varžyboms. Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet būtina išankstinė registracija.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net