VZ LOGO 3

Plaukikas E.Matakas pasaulio neįgaliųjų čempionate - septintas

2019 rugsėjo mėn. 11 d. 13:37:29
Dominykas Genevičius, Elta

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio neįgaliųjų plaukimo čempionato vyrų S11 klasės 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale lietuvis Edgaras Matakas užėmė septintąją vietą.

×
paralympics.lt nuotr.

Šios rungties pasaulio čempiono titulą praradęs E. Matakas finišavo per 27,28 sek.

Čempionu tapo brazilas Wendellis Pereira (26,20 sek.).

Atrankoje E. Matakas (27,52 sek.) tarp 21 dalyvio buvo aštuntas.

Vyrų 100 m plaukimo nugara (S11 klasė) atrankoje lietuvis Mindaugas Dvylaitis (1.20,01) užėmė 13-ąją vietą. Iki finalinio aštuntuko jam pritrūko 6,68 sek.

Šiame čempionate kovojama ir dėl kelialalpių į 2020 metų Tokijo paralimpines žaidynes. Į jas pateks 1-2 vietas pasaulio čempionate užėmę plaukikai. Dar po 11 sportininkų į paralimpines žaidynes pateks pagal reitingą.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook

• ALYTUS: antradienį vykusio Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio metu buvo pateikta naujausia informacija apie gaisrą Alytaus Pramonės rajone; kaip praneša Alytaus miesto savivaldybė, situacija gaisravietėje gerėja.
  • APIPLĖŠĖ: Pasvalio rajone, Saločių miestelyje, vyras, grasindamas ginklu, apiplėšė parduotuvės kasą.

Kaip manote, ar bus pritarta automobilių taršos mokesčio įvedimui?

Ar jau keitėte padangas savo automobiliui?