Pakeisti rinktinės planainuotraukos

2021 kovo 18 12:30:00 Perskaitė 75

Lietuvos moterų rankinio rinktinė šiuo metu stovyklauja Vilniuje ir ruošiasi 2021 m. pasaulio čempionato atrankos kovoms. Pirmajame atrankos etape, kuris vyks Šiaurės Makedonijoje, mūsų šalies komanda susitiks su šeimininkėmis makedonėmis, graikėmis ir islandėmis.

 

Prieš būsimuosius mūšius Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Karolis Kaladinskas apgailestavo, jog nepavyko surinkti visų norimų žaidėjų, tad keisis ir komandos žaidimo braižas.

„Iš pradžių turėjome vienokį sąrašą, tačiau dėl tam tikrų priežasčių kelios žaidėjos negalėjo atvykti iš užsienio, kelios žaidžiančios Lietuvoje yra patyrusios traumas, o kai kurioms tiesiog nepavyko susidėlioti savo planų. Dėl to teko koreguoti sąrašą, bet turime tvirtą 16-uką. Dėl šių korekcijų tenka keisti žaidybinius planus, nes pamažėjo mūsų centimetrų skaičius - turime daugiau žemesnių žaidėjų", - teigė K.Kaladinskas.

Kalbėdamas apie būsimas varžoves, K.Kaladinskas teigė, jog namų darbai padaryti, išanalizuotos visos komandos. Tačiau kol kas daugiausiai dėmesio skiriama Graikijai, su kuria reikės kovoti pirmiausiai: „Tai komanda, turinti du veidus. Jos turi lyderę, žaidžiančią Čempionių lygoje ir su ja tai yra kita komanda. Kol kas iki galo nežinome, kokią sudėtį Graikija atsiveš į šį ciklą. Kiekvienoms rungtynėms teks ruoštis eigoje."

Dėl pandemijos Lietuvos moterų rinktinė ilgą laiką neturėjo rungtynių. Treneris, paklaustas, kiek per tą laikotarpį pasikeitė komandos veidas, teigė, jog grįžo kelios vyresnės žaidėjos, taip pat yra ir labiau subrendusių jaunų rankininkių. „Turime branduolį, kuris jau žaidžia ne vienus metus ir atstovauja nacionalinei rinktinei. Tai yra pagrindas, kuris dar daug metų ir atstovaus mūsų rinktinei", - pridūrė K.Kaladinskas.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net