Lietuvos vyrų rinktinė lapkritį dalyvaus tradiciniame turnyre Estijojenuotraukos

2021 spalio 27 14:55:58

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė lapkritį vyks į Estiją, kur ji dalyvaus tradiciniame „Baltic Challenge Cup" turnyre.

 


Baltijos lygos šalių rinktinės į Taliną vyks lapkričio 11-13 dienomis. Turnyro metu bus paminėtas ledo ritulio 90-metis Estijoje ir pagerbtas legendinis šios šalies ledo ritulininkas Andrejus Makrovas. 41-erių metų žaidėjas, kuris yra rezultatyviausias visų laikų Estijos rinktinės ledo ritulininkas, paskutinį kartą karjeroje užsivilks savo šalies rinktinės marškinėlius.

„Baltic Challenge Cup" turnyre dėl nugalėtojų titulo varžysis Lietuvos, Estijos, Lenkijos nacionalinės rinktinės bei Latvijos studentų rinktinė. Trijų dienų trukmės turnyre komandos žais be poilsio dienų, su kiekviena varžove susitikdamos po kartą.

Lietuvos rinktinei šis turnyras bus pirmasis pasiruošimo etapas kitų metų pavasarį laukiančiam Pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono turnyrui. Katovicų mieste Lenkijoje planetos pirmenybėse su mūsų šalies atstovais varžysis ir dvi lapkritį laukiančios varžovės - Lenkija ir Estija.

Priminsime, kad turnyro nugalėtojų titulą gins Latvijos atstovai, kurie triumfavo taip pat Estijoje surengtame paskutiniame turnyre 2019 metais. Praėjusiais metais dėl COVID-19 pandemijos šis turnyras nebuvo surengtas.

Antrojo IIHF rinktinių lango metu kartu su Lietuvos vyrų rinktine į Taliną vyks ir šalies U-20 rinktinė, kuri du kartus susigrums su Estijos bendraamžiais.

„Baltic Challenge Cup" turnyro grafikas:

Lapkričio 11 diena:
15:00 val. Lietuva - Lenkija
19:00 val. Estija - Latvija

Lapkričio 12 diena:
12:00 val. Lietuva U20 - Estija U20
15:30 val. Latvija - Lenkija
19:00 val. Lietuva - Estija

Lapkričio 13 diena:
12:00 val. Lietuva U20 - Estija U20
15:30 val. Lietuva - Latvija
19:00 val. Estija - Lenkija

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net