Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose laimėjo septynias poras medaliųnuotraukos

2019 gegužės mėn. 06 d. 16:09:04 Perskaitė 684

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko 55-osios pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

 

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) tapo nugalėtojais, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ - „Sūkurys“) užėmė ketvirtą, o George Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas“) penktą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Vokietijos atstovai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya, o trečią vietą užėmė Dmytro Yevterevas ir Valerija Dorofei iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 50 porų.

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“).

Antrą vietą užėmė Yu Zhengmin ir Huo Zitong iš Kinijos, o bronzos medalius laimėjo lenkai Grzegorzas Zmoklys ir Magdalena Abramowicz. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“).

Antrą vietą užėmė Ukrainos atstovai Vladislavas Tsikhanovskis ir Veronika Tsikhanovska, o trečia vieta atiteko Dragosui Cimbirui ir Beatriciai Rotaru iš Moldovos. Varžybose dalyvavo 28 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje laimėtojais tapo Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), o šeštą vietą finale užėmė Dmytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė (Plangos „Palangos moksleivių klubas“).

Sidbro medalius laimėjo rusai Artemas Ivanovas ir Anastasia Belova, o trečią vietą užėmė Nikita Ladyženskis ir Ekaterina Sternard, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“) laimėjo sidabro medalius, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“) užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Ivanas Gays ir Valeria Rybina, o trečią vietą užėmė Nikita Nikitinas ir Natalia Moraru iš Moldovos. Varžybose dalyvavo 29 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą, o Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“) šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Rostyslavas Ridnys ir Zlata Zasenko iš Ukrainos, antrą vietą užėmė latviai Alans Orda ir Amanda Aksenoka, o bronzos medalius laimėjo Estijos atstovai Levas Skrjabinas ir Mirra Pchelkina. Grupėje varžėsi 30 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi“) laimėjo sidabro medalius, o Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi“) užėmė ketvirtą vietą.

Grupės laimėtojais tapo Aleksejus Sitnikovas ir Anastassia Salamatova iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Maksimas Gubinas ir Diana Perevertaylo. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Ervinas Valskys ir Meida Kybartaitė (Vilniaus „Kandela“) užėmė ketvirtą, V. Gruodis ir L. Samajauskaitė penktą, o Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Georgys Skorikovas ir Lilia Khakimova, antrą vietą užėmė A. Sitnikovas ir A. Salamatova, o bronzos medalius laimėjo M. Gubinas ir D. Perevertaylo. Grupėje varžėsi 20 porų.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“) užėmė penktą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo estai Olegas Sadyrevas ir Tatyana Krylova, sidabro medalius laimėjo Japonijos atstovai Koichi Takasugi ir Ayako Takasugi, o trečią vietą užėmė Vaino Miilas ir Kaia Linkberg, taip pat iš Estijos. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Tarptautinės varžybos Kinijoje

Dar vienos WDSF reitingo varžybos šį savaitgalį vyko Kinijos mieste Šendžene, kuriose, „World Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo rusai Aleksejus Glukhovas ir Anastasia Glazunova, o trečią vietą užėmė Madis Abelis ir Aleksandra Galkina iš Estijos. Varžybose dalyvavo 53 poros.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net