Lietuvos jaunieji čiuožėjai tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose skynė medalius

(0)
Publikuota: 2020 kovo 09 10:26:14
×
A.Ivanovaitė ir jos trenerė Loreta Vitkauskienė. LČF nuotr.

Šį savaitgalį, tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Skate Malmo 2020“ Malmo mieste (Švedija) bei "Olafa Cup 2020" Ozolniekuose (Latvija), Lietuvos jaunieji čiuožėjai pelnė gausybę medalių.

Varžybose „Skate Malmo", jaunių merginų (su dviejomis programomis) grupėje, Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų Ainiai" trenerės Loretos Vitkauskienės auklėtinė Agnė Ivanovaitė surinko 116,70 taško bei pelnė 1-ąją vietą tarp 24-ių sportininkų! Tai yra jau 3-ias šios sportininkės aukso medalis šį sezoną, todėl neabėjotinai Agnė Ivanovaitė yra viena perspektyviausių Lietuvos čiuožėjų. Džiugu, jog trenerė Loreta Vitkauskienė su kiekvienomis varžybomis įveda sunkesnius elementus, o šiose varžybose, trumpojoje programoje Agnė pirmą kartą nepriekaištingai atliko patį sunkiausią - trigubą lutzo šuolį. Pažymėtina, jog per apdovanojimų ceremoniją skambėjo Lietuvos himnas. 2-ąją vietą užėmė šveicarė Noelle Streuli, 3-iąją - Thea Zatterqvist, o amerikietė Madeline Besgen liko tik 6-oje vietoje.

Kitos dvi lietuvaitės, tos pačios trenerės auklėtinės Gabija Pociūtė ir Ksenija Morozova jaunių merginų (su viena programa) grupėje atitinkamai užėmė 1-ąją ir 3-iąją vietas tarp 22-jų sportininkių, surinkusios 37,70 tšk. ir 31,36 tšk.

Varžybose „Olafa Cup 2020", Lietuvą jaunių merginų (su dviejomis programomis) grupėje atstovavo taip pat "Baltų Ainių" trenerės Indrės Paulaitienės treniruojama Meda Variakojytė, kuri pelnė sidabro medalį, surinkdama 83,58 tšk.

Jaunių berniukų (su viena programa) grupėje 1-ąją vietą užėmė trenerės Indrės Paulaitienės treniruojamas Mantas Gryba, kuris surinko 30,07 taško. Jaunių merginų (su viena programa) grupėje, Klaipėdos dailiojo čiuožimo klubo „Speigas" trenerės Editos Dvarionienės auklėtinė Eva Dolgich užėmė 1-ąją vietą (40,07 tšk.), o Vilniaus dailiojo čiuožimo klubo "Sidabrinė Pačiūža" trenerės Miroslavos Zacharevič auklėtinė Gabrielė Juškaitė pelnė 2-ąją vietą (39,94 tšk.)