Lietuvos boksininkai pasaulio čempionatą pradėjo pralaimėjimaisnuotraukos

2021 spalio 27 10:50:00

Kovas pasaulio vyrų bokso čempionate pradėjo Lietuvos rinktinė. Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiose pirmenybėse antrą kovų dieną į ringą lipo du Lietuvos atstovai.Modestas Žmuidina svorio kategorijoje iki 63,5 kg susitiko su iraniečiu Ashkanu Rezajumi. Pirmame raunde keturi teisėjai iš penkių įžvelgė varžovo pranašumą, antrame raunde iraniečiui palankūs buvo visi penki teisėjai. Paskutiniame raunde M. Žmuidina kilo į lemiamą šturmą, tačiau ringo teisėjas lietuviui skyrė net du įspėjimus už per žemai nuleistą galvą, už ką buvo atimti taškai. Galutinis rezultatas 5:0 A. Rezajaus naudai.

Vytautas Balsys svorio kategorijoje iki 75 kg pirštines surėmė su kolumbiečiu Alejandro Diego Motoa Carabaliu. Varžovas aktyviau pradėjo kovą ir pirmame raunde jam keturi teisėjai skyrė pranašumą, vienas teisėjas buvo V. Balsio pusėje. Antrame raunde kolumbietis padidino persvarą, kai po varžovo smūgio buvo sužeistas V. Balsio žandikaulis ir teisėjas pradėjo skaičiuoti nokdauną. Žandikaulio traumą patyręs lietuvis tęsė kovą iki trečio raundo vidurio, kai po dar vieno nokdauno kova buvo nutraukta ir pergalė techniniu nokautu atiteko varžovui.

Trečiadienį pasaulio čempionate kovos du Lietuvos boksininkai. Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 60 kg) susitiks su su gruzinu Artjušu Gomtsyjanu, o Tadas Tamašauskas (iki 86 kg) kovos Rusijos bokso federacijos atstovu Šarabudinu Atajevu.

Iš viso Lietuvos rinktinės garbę pasaulio čempionate gina aštuoni boksininkai.
Trylikoje svorio kategorijų dėl pasaulio čempionato medalių ir piniginių premijų kovoja net 510 boksininkų iš 88 valstybių. Čempionams ir prizininkams bus išdalintas net 2,6 mln. JAV dolerių (apie 2,2 mln. eurų) prizinis fondas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net