Latvijos čempionato B divizioną įtikinamai laimėjusios „Hockey Stars“ merginos: esame tikra komandanuotraukos

2022 vasario 21 17:33:01

Savaitgalį sėkmingai kovas Latvijos moterų čempionato B divizione pabaigė vienintelės Lietuvos atstovės Vilniaus „Hockey Stars" ledo ritulininkės.Praėjusį savaitgalį „Hockey Stars" ledo ritulininkės sužaidė dar tris reguliaraus sezono susitikimus, po kurių jos užbaigė kovas B divizione. Vilnietės sužaidė dar vieną nepriekaištingą savaitgalį, iškovodamos visas tris pergales: šeštadienį 6:3 nugalėjo „Tukums" bei 10:3 įveikė „SHK Lauvas/Prizma 2", o sekmadienį neturėjo vargo 11:1 antrą kartą įveikdamos „Tukums" ledo ritulininkes.

Itin rezultatyviai viso savaitgalio metu rungtyniavo Viltautė Jasinevičiūtė iš viso pelniusi net 12 įvarčių. Jai puikiai talkino 7 kartus pasižymėjusi Gabija Griniūtė, Nomeda Burneikaitė pelnė penkis įvarčius, o Amanda Belova, Milda Jasaitė ir Julija Oleinik po kartą tiksliai metė į varžovių vartus.

Iš viso sezone per dvyliką susitikimų „Hockey Stars" merginos vos kartą pralaimėjo po pagrindinio rungtynių laiko, o sezoną užbaigė net dešimties pergalių iš eilės serija padėjusia triumfuoti Latvijos pirmenybių B divizione.

Vilnietės dominavo ir individualių pasiekimų viršūnėse: Viltautė Jasinevičiūtė (28 rezultatyvumo balai) ir Gabija Griniūtė (25 rezultatyvumo balai) tapo rezultatyviausiomis diviziono žaidėjomis, o į rezultatyviausių žaidėjų šešetuką pateko dar dvi „Hockey Stars" atstovės - Nomeda Burneikaitė (13 rezultatyvumo balų) ir Emilija Tučiūtė (12 rezultatyvumo balų). Tuo tarpu visus 12 susitikimų nuo pirmos iki paskutinės minutės komandos vartus saugojusi Aušra Norkūnienė sezoną užbaigė tris kartus į savo vartus nepraleidusi nė vieno įvarčio.

„Šis sezonas mums nebuvo lengvas: po praėjusių metų pertraukos reikėjo iš naujo persidėlioti savo dienotvarkes ir priprasti prie kelionių. Sezonas buvo kovingas, pilnas sportinio azarto, smagaus juoko, džiaugsmo ašarų ir taip pat sportinio pykčio. Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko! Pavyko ne tik užkopti į diviziono viršūnę, bet ir išsigryninti komandos vertybes ir tikslus.

Džiaugiuosi, kad esame tikra komanda: tada kai reikia pasiaukoti, kai reikia palaikyti ir paguosti, kai reikia paaukoti laisvą laiką ir pramogas. Todėl ačiū merginoms už visą tai", - po paskutinių reguliaraus sezono rungtynių kalbėjo „Hockey Stars" vadovė Dalia Motėjūnaitė.

Sezono metu „Hockey Stars" neišvengė ir traumų, kurių viena užbaigė Emilijos Tučiūtės sezoną Latvijos čempionate.

„Labai gaila, kad ištiko ne tik pergalės, bet ir traumos sugriovusios tolimesnius Emilijos planus. Visos labai tikimės, kad greitai vėl galėsime džiaugtis Emilijos įvarčiais varžybose.

Norėčiau padėkoti merginoms už jų didelį nuveiktą darbą, jų šeimoms už palaikymą ir supratimą. Taip pat paraginti nenuleisti rankų bei ryžtingai eiti toliau, kad pergalių skonis džiugintų ir atneštų tuos išsvajotus medalius", - komandai dėkojo „Hockey Stars" vadovė.

Įdomu, kad triumfas B divizione negarantavo „Hockey Stars" merginoms Latvijos čempionato medalių. Pagal lygos nuostatus vilnietėms numatyta kova dėl Latvijos čempionato bronzos medalių, susitinkant su trečią vietą A divizione užėmusiomis „SHK Lauvas/Primza 1" ledo ritulininkėmis. Šios rungtynės numatytos kovo 5-6 dienomis.

Iki šiol geriausią pasiekimą Latvijos moterų čempionate buvo užfiksavusi Elektrėnų „Amber" komanda, kuri 2017-2018 ir 2018-2019 metų sezonuose užėmė ketvirtą vietą, o po metų A diviziono turnyrinėje lentelėje žengė trečia, bet tuomet dėl COVID-19 pandemijos sezonas nebuvo užbaigtas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net