Gynyboje puikiai atidirbęs J.Truchanovičius su „Montpellier” pergalingai startavo Europos lygoje

(0)
Publikuota: 2020 lapkričio 18 15:13:58, rankinis.lt inf.
×
Monpelje „Montpellier“ klubas su Jonu Truchanovičiumi galiausiai startavo Europos lygos varžybų grupių etape. Prancūzų komanda startavo pergale išvykoje 23:22 (10:8) prieš Našičų „Nexe“ komandą. rankinis.lt nuotr.

Monpelje „Montpellier" klubas su Jonu Truchanovičiumi galiausiai startavo Europos lygos varžybų grupių etape. Dėl koronaviruso pirmuosius mačus praleidusi prancūzų komanda startavo pergale išvykoje 23:22 (10:8) prieš Našičų „Nexe" komandą.

Montpellier" solidžiai pradėjo susitikimą gynyboje ir įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 4 įvarčių pranašumą - 7:3. Vis tik varžovams antroje kėlinio pusėje pavyko pagerinti savąjį puolimą ir iki pertraukos atsilikimą sumažino - 8:10.

Antrojo kėlinio pradžioje kur kas solidžiau atrodė lietuvio atstovaujama komanda, kuri vėl per pirmąsias dešimt minučių surakino varžovus patikimoje gynyboje ir sugebėjo padidinti persvarą - 16:11. Vis tik kita dešimties minučių atkarpa jau buvo ne tokia sėkminga ir „Nexe" maksimaliai priartėjo - 18:19. Per likusį laiką „Montpellier" atitrūkti nepavyko, o pradėjus tiksėti paskutinei minutei Marinas Jeliničius rezultatą išlygino - 22:22. Paskutiniosios „Montpellier" atako metu iniciatyvos ėmėsi Melvynas Richardsonas ir po jo tikslaus metimo prancūzų ekipa šventė pergalę - 23:22.
Būtent solidi gynyba buvo „Montpellier" raktas į pergalę Kroatijoje, o lietuvis J.Truchanovičius buvo vienas iš pagrindinių jos ramsčių. 203 cm ūgio šiaulietis nors įvarčiais nepasižymėjo, tačiau kartą buvo įspėtas geltona kortele, o du sykius užsidirbo 2 minučių pašalinimus.

Nugalėtojams 5 įvarčius pelnė Hugo Descatas, po 3 pridėjo M.Richardsonas ir Yanis Lenne, 2 - ką tik su Portugalijos rinktine Lietuvoje viešėję Gilberto Duarte'as ir Alexis Borges bei Valentine'as Porte pridėjo po 2.

Šeimininkams 5 įvarčius surinko Halilas Jaganjačas, po 3 surinko Živanas Pesičius, Tomi Vozabas, Mario Tomičius bei Janko Kevičius.

Lygiai po savaitės „Montpellier" laukia antrosios rungtynės Europos lygos varžybose Prancūzai namuose priims Stambulo „Besiktas" klubą.

Trečiadienį labai svarbių rungtynių Čempionų lygoje laukia Aidenas Malašinskas ir Gintaras Savukynas su Zaporožės „Motor" klubu. Prieš rinktinių pertrauką pirmąją pergalę iškovoję ukrainiečiai susitiks su tiesioginiais konkurentais turnyrinėje lentelėje Zagrebo PPD rankininkais.