Boksininko E.Kavaliausko kova dėl pasaulio čempiono diržo planuojama lapkritįnuotraukos

2019 birželio mėn. 19 d. 14:01:33 Perskaitė 844

Ilgai laukta Lietuvos boksininko Egidijaus Kavaliausko ir amerikiečio Terence‘o Crawfordo gali įvykti jau šiais metais. Bokso naujienų portalas boxingnews24.com skelbia, kad T. Crawfordas su lietuviu kausis lapkričio mėnesį.

 

Ši žinia kiek nustebino bokso bendruomenę, nes E. Kavaliauskas, kuris jau keletą mėnesių yra „Top Rank“ reitingo lyderis, paskutinėje savo kovoje po 10 raundų mūšio nesugebėjo įveikti Ray‘aus Robinsono. Dvikova baigėsi lygiosiomis. Tai buvo pirmoji E. Kavaliausko nelaimėta kova profesionalų ringe po 21 pergalės iš eilės.

T. Crawfordas turėtų ginti Pasaulio bokso organizacijos (WBO) pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą. Pagal taisykles, jis turėtų kautis su WBO reitingo lyderiu, bet pats amerikietis vengia šios akistatos. Jau anksčiau jis susitarė dėl kovos su britu Amiru Khanu, o dabar jis siekė kautis su kitos organizacijos pasaulio čempionu Errolu Spence‘u. Visgi E. Spence‘as rudenį kausis su Shawnu Porteriu, todėl T. Crawfordu reikėjo priimti E. Kavaliausko iššūkį norint išlikti aktyviu kovotoju.

Oficialiai T. Crawfordo ir E. Kavaliausko kova dar nėra patvirtinta.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net