Publikuota: 2021 sausio 28 23:24:59, hockey.lt inf.
×
Rungtynių akimirka. hockey.lt nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyko Kauno ir Vilniaus komandų akistata.

Kaune vykusiose rungtynėse vietos „Baltų Ainiai" nepaisant greitai įgytos persvaros 3:6 buvo priversti pripažinti „Hockey Punks" komandos panašumą.

Pergalė leido vilniečiams turnyrinėje lentelėje pasivyti antroje vietoje žengiančią „Energiją - Geležinį Vilką". Jau sekmadienį šios komandos stos į paskutinę šio sezono tarpusavio akistatą, kuri gali tapti lemiama sprendžiant kuri ekipa turnyrinėje lentelėje užims aukštesnę poziciją.

Rungtynių pradžia „Baltų Ainiams" buvo tiesiog nepriekaištinga: sužaidus mažiau nei tris minutes jie jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Abu pirmuosius rungtynių įvarčius pelnė šeimininkų legionierius Makaras Tokarevas (00:21, rez. perd. Nikita Bashkirovas, Nikita Svarjovas ir 02:52, rez. perd. N. Svarjovas, Lukas Eimontas). Negana to, kauniečiai už kelių minučių pridėjo ir trečiąjį įvartį, po tikslaus Deivido Četvertako metimo (07:33, rez. perd. Damiras Shafeevas, Yevgenijus Lukinas).

Po nesėkmingo starto „Hockey Punks" sugebėjo atsitiesti ir dar pirmojo kėlinio metu sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Dukart pasižymėjo Aivaras Bendžius (09:25 ir 15:25, rez. perd. Povilas Verenis, Aliaksejus Kuveka).

Antrajame kėlinyje „pankai" sugebėjo pasinaudoti oponentų pražanga, kai tiksliai atakavo Aliaksejus Kuveka (24:59, rez. perd. A. Bendžius, P. Verenis) bei patys neutralizavo penkias kiekybinės mažumos situacijas. Galiausiai vilniečiai A. Bendžiaus „hat-tricku" sugebėjo įsiveržti į priekį (32:54, rez. perd. P. Verenis, Domas Janušonis).

Trečiajame kėlinyje šeimininkams susigrąžinti prarastos iniciatyvos nepavyko. Nepaisant dvigubai to, kad „Baltų Ainiai" per šį kėlinį atliko dvigubai daugiau metimų, sėkmingai gynyboje žaidę „pankai" įvarčių nepraleido, o vėliau po Laisvydo Kudrevičiaus tikslios atakos jie įtvirtino savo persvarą (55:49, rez. perd. Denisas Kuzminovas, Šarūnas Kuliešius).

Paskutinėmis rungtynių minutėmis „ainiai" keitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau tai įsigelbėti nepadėjo: į jų vartus krito ketvirtasis A. Bendžiaus tikslus metimas rungtynėse (59:20, rez. perd. A. Kuveka).