Auksas nuplaukė, bet bronza dar pasiekiamanuotraukos

2022 rugsėjo 13 10:52:04

Pasaulio imtynių čempionate Belgrade savo pasirodymą tęsia sunkiasvoris Mantas Knystautas. 28-erių imtynininkas pusfinalyje patyrė nesėkmę, tad dabar laukia bronzinė kova mažajame finale.

 

Įpusėjus pirmajame kėliniui pusfinalyje, M.Knystautas padarė mažą klaidelę. Lietuvis žengė už kilimo ribos. Už tai jo varžovui - pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionui Aminui Mirzazadehui iš Irano teisėjai davė tašką. Tuomet antrajame kėlinyje M.Knystautas irgi uždirbo tašką. Tačiau galiausiai mūsiškis savo patobulėjusių įgūdžių pritaikyti iraniečiui nesugebėjo ir pralaimėjo 1:2.

Tačiau tai dar ne pabaiga. Šiandien M.Knystautas mažajame finale rungsis dėl pasaulio čempionato bronzos medalio. Tiesa, būsimasis jo varžovas dar nėra aiškus.

Svorio kategorijos iki 60 kg kvalifikacijoje Justas Petravičius 0:11 turėjo pripažinti Europos čempiono Edmondo Nazarjano (Edmond Nazaryan) pranašumą. Tačiau bulgarui prasiskynus kelią iki finalo, vilties durys atsivėrė ir lietuviui. Paguodos turnyre jam šiandien pirmiausia reikės kovoti su Afrikos čempionu Haitemu Mahmudu Ahmedu Famiu Mahmudu (Haithem Mahmoud Ahmed Fahmy Mahmoud) iš Egipto.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net