Šiauliuose vykusiame atvirajame Šiaulių miesto moterų imtynių čempionate dominavo favoritėmis laikytos sportininkės.
Pasaulio jaunimo čempionato prizininkė Danutė Domikaitytė iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 75 kg.
Nugalėtojomis taip pat tapo Rugilė Abraškevičiūtė (iki 69 kg), Giedrė Blekaitytė (iki 63 kg), Indrė Bubelytė (iki 60 kg) ir Karolina Latožaitė (iki 55 kg).
Jaunių (iki 15 metų) grupėje čempionėmis tapo Aurelija Aniukštytė (iki 26 kg), Vidmantė Kavaliauskaitė (iki 32 kg), Emilija Sudarytė (iki 42 kg), Kamilė Statkutė (iki 46 kg), Eglė Valčiukaitė (iki 49 kg), Viktorija Augustauskaitė (iki 52 kg), Rimgailė Čeponytė (iki 58 kg) ir Auksė Rutkauskaitė (iki 60 kg).
Čempionate dalyvavo 105 merginos iš Kupiškio, Kauno, Alytaus, Vilkaviškio, Klaipėdos, Anykščių, Marijampolės, Joniškio ir Šiaulių.