Arūnas Gelažninkas (Orion Dakar Team) vėl atgavo pagreitį - atvažiavo pirmas Original by Motul („vienišių") kategorijojenuotraukos (1)

2022 sausio 12 14:42:00

Po dviejų kiek mažiau sėkmingų atkarpų lietuvių motociklininkas vėl finišuoja stipriai. Original by Motul klasėje šiandien užėmė 1-ąją vietą, bendroje įskaitoje buvo 31-as.

 

„Visą dieną praleidau dulkėse, jų buvo kaip niekad daug." - pasakoja Arūnas po važiavimo. „Lenktyniavau kartu su čekų motociklininku Milan Engel, esančiu antroje vietoje. Pakaitomis išsiverždavome į priekį, kova buvo labai azartiška. Daugelis lenktynininkų „nepaėmė" vieno waypoint'o, tačiau mes, nors ir šiek tiek praradę laiko, surinkome visus."

Pagal vakarykščius rezultatus startavęs šiek tiek vėliau, sportininkas dalinasi, kad beveik visą greičio ruožo laiką lenkė lėtesnius varžovus. „Esu labai patenkintas, šįkart visai nepavargau, ties finišu atrodė, kad galėčiau važiuoti toliau. Nuotaiką kelia ir šiltas oras, kuris Dakaro ralio metu ne visada lepina." - sako #OrionDakarteam atstovas.

Trasa 10-ąją lenktynių dieną buvo 757 km ilgio - 383 km pravažiavimų ir 374 km greičio ruožo. Lenktynininkų laukia dar dvi dienos iki Dakaro ralio pabaigos.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net