Arūnas Gelažninkas („Orion Dakar Team") išlieka pirmoje vietoje „Original by Motul" klasėjenuotraukos

2022 sausio 03 13:41:14

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas po antrojo greičio ruožo išlaikė pirmąją poziciją Original by Motul klasėje, išsikovojo dar papildomai 5 min. 37 sek. pranašumą „Šiandienos važiavime buvo daug kopų" - dalinasi įspūdžiais Arūnas iškart po finišo. „Paskutinė atkarpa buvo tikrai labai sudėtinga. Su kolega padarėme vieną navigacinę klaidą, dėl kurios praradau keletą minučių, bet rezultatus vertinu tikrai neblogai".

Bendroje įskaitoje sportininkas šiuo metu yra 29-oje vietoje. Trasa kiekvieno greičio ruožo metu skiriasi, šįkart jos sudėtis buvo tokia: 63% smėlio, 10% dirvožemio, 0% asfalto, 0% akmenų, 27% kopų, 0% druskingo ruožo. Pasak lentynininko trasa buvo gana sudėtinga.

Šiandien turėjęs vykti maratonas neįvyko, dėl ypač smarkių liūčių. Lenktyninkai tęsė toliau numatytas lenktynes ir keliavo tiesiai į kitą trasą. Dėl ypač smarkių liūčių, viena iš stovyklavyčių tiesiog skendo, o Dakar clasic kategorijos dalyviams ši diena buvo išvis atšaukta.

Važiavimas iki starto bei grįžimas po finišo sudarė 453 km, o pats greičio ruožas buvo 338 km. Iš viso lenktynininkai šiandien nuvažiavo net 791 km kelio.

Rytoj dalyvių laukia trečioji Dakaro ralio diena.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net