11-ąjį „Tour de France“ etapą laimėjo prancūzas T.Galopenas

(0)
Publikuota: 2014 liepos 16 19:40:43, Respublika.lt, Eltos inf.
×
nuotr. 3 nuotr.
11-ąjį "Tour de France" etapą laimėjo prancūzas Tonis Galopenas. EPA-ELTA nuotr.

101-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de France" 11-ąjį etapą trečiadienį laimėjo prancūzas Tonis Galopenas (Tony Gallopin, "Lotto-Belisol"). Tai - pirmoji 26-erių metų dviratininko pergalė šiose varžybose.

T. Galopenas, kuris po devintojo etapo buvo tapęs lyderiu, 187,5 km kalnuota trasa nuvažiavo per 4 val. 25 min. 45 sek. Antras finišavo vokietis Džonas Degenkolbas (John Degenkolb, "Giant-Shimano"), o trečias - italas Matejas Trentinas (Matteo Trentin, "Omega Pharma-Quick Step").

Nugalėtojo laikas įskaitytas 35 dviratininkams.

JAV komandai "Garmin-Sharp" atstovaujantis lietuvis Ramūnas Navardauskas (+20.26) finišavo 174-as, o "Garmin-Sharp" lyderis amerikietis Endrius Talanskis (Andrew Talansky, +32.05) dėl nugaros skausmų finišą pasiekė paskutinis, 179-as.

Lyderiu išliko italas Vinčencas Nibalis (Vincenzo Nibali, "Astana"). Jis trečiadienį finišavo 20-as. V. Nibalis antrąją vietą užimantį australą Ričį Portą (Richie Porte, "Sky") lenkia 2 min. 23 sek. Trečiąją vietą užima ispanas Alechandras Valverdė (Alejandro Valverde, "Movistar", +2.47).

E. Talanskis (+47.09) bendrojoje įskaitoje iš 26-osios vietos nukrito į 44-ąją.

Trečią kartą "Tour de France" lenktynėse dalyvaujantis R. Navardauskas (+2:09.32) bendrojoje įskaitoje klasifikuojamas 163-ias.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas (3663,5 km), baigsis liepos 27 dieną Paryžiuje.