Vartininkas L.Paukštė papildė „Riterius“nuotraukos

2020 rugpjūčio mėn. 07 d. 22:15:04 Perskaitė 426

21 metų Lukas Paukštė pasirašė sutartį su Vilniaus „Riteriais“ ir nuo ketvirtadienio tapo visateisiu komandos nariu. Prieš kelias savaites treniruočių procese pradėjęs dalyvauti vartininkas netruko įrodyti savo sugebėjimų.

 

„Daugelis komandos žaidėjų puikiai pažįstami, todėl įsilieti buvo išties lengva. Su vienais žaidėme jaunimo rinktinėse, su kitais – kituose Lietuvos klubuose. Kolektyvas atvirai bendrauja, tad prisijungęs prie „Riterių“ jaučiuosi tikrai labai gerai.

Atėjus į naują komandą, visada norisi kuo daugiau padėti jai, gauti daugiau žaidybinio laiko ir tobulėti. Puikiai suprantu, kad viskas priklausys tik nuo manęs paties. Sunkiai dirbsiu treniruotėse, lauksiu savo šanso ir bandysiu už jo užsikabinti“, – sakė komandos naujokas.

L. Paukštė tapo ketvirtuoju „Riterių“ vartininku. Iki šiol vartininkų treneris Mindaugas Malinauskas dirbo su Tadu Simaičiu, Vincentu Šarkausku ir Geraldu Širvinsku.

„Su Tadu esame kartu žaidę „Jonavos“ klube, su Vincentu – „Atlante“. Taip, kad juos pažinojau iš seniau. Mažiau pažinojau tik jaunąjį Geraldą, tačiau susipažinome (šypsosi). Taip pat iki šiol nebuvau susidūręs ir su treneriu M. Malinausku, bet bendrą kalbą radome nuo pirmo susitikimo“, – apie kolegas kalbėjo L. Paukštė.

„Lukas yra techniškas vartininkas, turintis puikias charakterio savybes, tinkančias šiai pozicijai. Jis jau yra sužaidęs nemažai rungtynių tiek A lygoje, tiek tarptautinių, atstovaujant įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms. Neabejoju, kad jis ne tik papildys mūsų vartininkų kolektyvą, bet jį ir sustiprins“, – naujoko prisijungimu džiaugėsi „Riterių“ vartininkų treneris M. Malinauskas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net