(0)
Publikuota: 2022 liepos 15 14:12:20, FK „Panevėžys" inf.
×
Tarptautinės kovos baigtos Moldovoje. FK "Panevėžio" nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys" baigė savo pasirodymą šio sezono UEFA Konferencijų lygoje. Pirmojo etapo atsakomosiose rungtynėse panevėžiečiai patyrė nesėkmę 0:2 (0:1) prieš Orhėjaus „Milsami" ekipą bei nusileido bendru rezultatu 0:2.

Palyginus su pastarosiomis rungtynėmis prieš savaitę, „Panevėžio" gretose įvyko vienas priverstinis keitimas - vietoje diskvalifikuoto Roko Stanulevičiaus starto sudėtyje akistatą pradėjo 19-metis Matijus Remeikis.

Pirmoji dvikovos atkarpa panevėžiečiams susiklostė labai nesėkmingai. Įsiveržęs į baudos aikštelę Radu Ginsari atliko perdavimą, kuris pasiekė Daną Spataru - šis vienu lietimu smūgiavo taikliai. Lyg ir to būtų maža, po susidūrimo su varžovu dvikovos tęsti negalėjo Mitaras Čukovičius, kurį 17-ąją minutę pakeitė Chrysovalantis Kozoronis.

Kėlinio viduryje Vitusas Amougui mušė galva, bet savo vietoje buvo Rafaelis Broetto. „Panevėžys" atsakė blokuotu Pijaus Širvio smūgiu ir dviem Wandersono Melo bandymais, kurie buvo netikslūs.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviais panevėžiečių veiksmais - pavojingas Ernesto Veliulio bandymas buvo blokuotas. Deja, 54-ąją minutę nuo „Panevėžio" nusisuko Fortūna, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto apmaudžiai kamuolį į savo vartus nukreipė Joshua Akpudje.

71-ąją minutę Lietuvos komanda turėjo puikią progą sugrįžti į rungtynes. W. Melo išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir uždirbo baudinį, tačiau jo nerealizavo Jeffrey Sarpongas - vartininkas Emilis Timburas nukreipė kamuolį į virpstą.

Paskutinėmis minutėmis savo proga nepasinaudojo „Milsami" puolėjas, savo ruožtu, Ariagnerio Smitho stiprų smūgį atrėmė vartininkas, o J. Akpudje galva smūgiavo virš vartų.

Tarptautinėse varžybose savo pasirodymą pabaigęs „Panevėžys" liepos mėnesį sugrįš į „Optibet A lygos" kovas.