„Riterių“ gretas papildė A.Vitkauskas, G.Matulevičius lieka „Sūduvoje“nuotraukos

2021 sausio 19 22:41:46 Perskaitė 192

2021-ųjų A lygos sezonui besiruošiantys sostinės „Riteriai" turi pirmą naujoką - juo tapo praėjusiame sezone „Kauno Žalgiriui" atstovavęs Armantas Vitkauskas. 31-erių vartininkas per dvi pasiruošimo savaites klubo vadovams nepaliko jokių abejonių dėl reikalingumo komandai.


„Man, kaip ir visiems klubo nariams, nekyla klausimų dėl Armanto sugebėjimų aikštėje. Tai žmogus su nugalėtojo mentalitetu. Esu įsitikinęs, kad jis mūsų komandai atneš labai daug naudos", - po pasirašytos sutarties su naujoku užtikrintai kalbėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

A. Vitkauskas praėjusį sezoną pradėjo kaip pagrindinis „Kauno Žalgirio" vartininkas, tačiau patirta trauma futbolininką sustabdė čempionatui dar tik įpusėjus.

„Riteriai" pirmieji parodė konkretesnį susidomėjimą manimi. Gana lengvai radome bendrą kalbą, o kažko ilgiau laukti pačiam visai nesinorėjo. Patekau į jauną, motyvuotą, draugišką kolektyvą, su kuriuo pasistengsime siekti aukštesnių tikslų.

Žinau, kad praėjusio sezono rezultatai komandos netenkino, tad visi esame nusiteikę darbui. Nauji metai - nauja pradžia. Pavyko pasveikti, treniruojuosi su komanda visu pajėgumu. Turiu stimulą ateinančiame sezone save parodyti iš gerosios pusės", - sakė A. Vitkauskas.

Pirmąsyk su „Riterių" marškinėliais vartininkas pasirodė savaitgalį pergalingose kontrolinėse rungtynėse prieš Telšių „Džiugą". A. Vitkauskas į aikštę žengė 65 minutę, pakeitęs jaunąjį Geraldą Širvinską.

Sausio 23-iąją vilniečiai jėgas išvykoje išmėgins žaisdami prieš „Kauno Žalgirį". A. Vitkauskui tai bus pirmoji simbolinė akistata su buvusia komanda.

***

Saugas Giedrius Matulevičius dar vienam sezonui pratęsė kontraktą su Marijampolės „Sūduva".

23 metų marijampolietis 2013-aisiais buvo išvykęs tobulėti į Italiją, o „Sūduvai" atstovauja nuo 2017-ųjų ir pastaraisiais metais prisidėjo prie visų gimtojo klubo iškovotų titulų.

2020-aisiais G. Matulevičius aikštėje pasirodė per 23 „Sūduvos" rungtynes ir iš viso sužaidė 1347 minutes.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net