Pozityvi „Gintros” futbolo akademija pristato savo viziją ir kviečia į pirmąją susipažinimo treniruotęnuotraukos

2021 rugpjūčio 31 13:09:15

Jauna, ambicinga, tačiau patirties nestokojanti organizacija „Gintra" futbolo akademija (GFA) pradeda savo veiklą ir kviečia lankyti futbolo treniruotes 4-7 metų berniukus bei 4-11 metų mergaites.

 

Pamatinės „Gintros" futbolo akademijos vertybės - pozityvi aplinka, pagarba, bendruomeniškumas. Tai organizacija, kuri savo veiklą grindžia inovatyvumu, profesionalumu, supratingumu, gebėjimu užmegzti ryšį, atskleisti talentus.

Akademijos vizija - puoselėti profesionalumo kultūrą, tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Kurti aplinką, kuri ugdytų visapusišką futbolininką.

Mūsų šūkis - „Išlaisvink ambicijas". Į jį telpa tik pozityviosios sportinės emocijos, kurios ugdo asmenybę, charakterį, norą tobulėti ir atskleisti savo gebėjimus vis aukštesniame futbolininko (-ės) piramidės lygmenyje. 

„Gintra" futbolo akademija pasiruošusi sudaryti geriausias sąlygas vaikams sportuoti futbolą, susirasti draugų, pažinti ir atrasti savo talentą bei siekti aukšto meistriškumo futbolo kelyje. Vaikai yra visa ko pamatas ir tik jų dėka gyvenimas keičiasi, tobulėja, o jie tampa unikaliomis asmenybėmis projektuojančiomis ateitį.

Pirmoji, nemokama susipažinimo treniruotė vyks rugsėjo 7 dieną, 18:00 valandą, „Juventos-99" stadione, adresu Žaliūkių g. 76, Šiauliai.

Treniruotėje vaikai galės susipažinti su akademijos treneriais, futbolo inventoriumi ir išmėginti pirmuosius futbolo kamuolio spyrius. Joje dalyvaus akademijos vadovai, kurie papasakos apie jos veiklą plačiau ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jei norėtumėte dalyvauti, prašome užpildyti registracijos formą per šią nuorodą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net