Pasirengimo cikle „Kauno Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę iš eilės

(0)
Publikuota: 2020 sausio 27 10:52:44, zalgiris.lt inf.
×
Kipre Kauno Žalgirio komanda iškovojo antra pergalę iš eilės. Elijaus Kniežausko nuotr.

Savaitės viduryje Oroklinio „Alki“ komandą kontrolinėse rungtynėse 3:1 įveikę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį tokiu pačiu rezultatu Kipre įveikė ir Belgrado „Čukarički“ rezervinę komandą.

Rungtynes Kauno komanda pradėjo tokia sudėtimi: D.Mikelionis; P.Širvys, Rudinilsonas, M.Dapkus, R.Sadauskas, E.Vaitkūnas; D.Šešplaukis, K.Šilkaitis, L.Pilibaitis, S.Urbys ir P.Otele.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę kauniečiai jau 27-ąją minutę išsiveržė į priekį, po puikaus Deivido Šešplaukio įvarčio. Abi komandos pirmame kėlinyje taip pat neišnaudojo keletos puikių progų ir į pertrauką ekipos iškeliavo Roko Garasto auklėtiniams pirmaujant rezultatu 1:0.

Antroje susitikimo dalyje aikštėje pasirodė dauguma atsarginių futbolininkų bei trys peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Vos prasidėjus antram rungtynių kėliniui Serbijos komandai pavyko rezultatą išlyginti, tačiau ilgai netrukus „Kauno Žalgiriui“ pavyko susigrąžinti persvarą.

61-ąją susitikimo minutę įvartį pelnė puolėjas Philipas Otele, o baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui tašką rungtynėse padėjo įvarčiu pasižymėjęs peržiūroje dalyvaujantis futbolininkas.

Paskutines rungtynes Kipre sausio 30 dieną „Kauno Žalgirio“ komanda sužais su Čenstakavos „Rakow“ klubu iš Lenkijos.