Numerį pasirinkęs L.Mesis žada trofėjų medžioklęnuotraukos

2021 rugpjūčio 11 19:11:42

Oficialiai "Paris Saint-Germain" žaidėju tapęs Lionelis Mesis (Lionel Messi) nusprendė, kad jo marškinėlius žymės 30-asis numeris. 34-erių argentinietis sirgaliams pareiškė, jog vis dar trokšta laimėti trofėjus ir Paryžiaus klubas yra tinkama vieta tai padaryti.

 

Antradienį į Paryžių atskridęs L.Mesis vakar spaudos konferencijoje papasakojo, kodėl nutarė žaisti šio miesto klube. "Laukiu treniruočių su nauja komanda. Ačiū "Paris Saint-Germain" vadovybei, kad derybos vyko gan greitai. Nekantrauju kuo greičiau išeiti į aikštę. Aš vis dar noriu žaisti ir laimėti. Esu įsitikinęs, kad PSG yra klubas, galintis iškovoti trofėjus. Štai dėl ko aš į jį persikėliau. Daug kam mano atvykimas į Paryžių turbūt tapo netikėtumu, bet čia man bus tinkama vieta", - teigė vienas geriausių pasaulio futbolininkų.

Vienas svarbiausių L.Mesio tikslų - pergalė Čempionų lygoje. "Ją laimėti nėra paprasta. Gali turėti geriausią pasaulio komandą, bet nebūtinai laimėsi Čempionų lygą. Mūsų komanda turi būti susitelkusi, prireiks ir sėkmės. Ne visada laimi geriausi, rezultatas yra nenuspėjamas. Manau, mūsų komanda yra pasiruošusi laimėti turnyrą. Padarysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad laimėtume", - sakė argentinietis.

Geriausias "Paris Saint-Germain" pasiekimas Čempionų lygoje yra patekimas į finalą 2020 m. L.Mesis ją yra keturis kartus laimėjęs su "Barcelona". Futbolininkas aiškiai nepasakė ar norėtų pakeliui į Čempionų lygos trofėjų susidurti su klubu, į kurį pateko dar būdamas vaikas: "Būtų malonu susitikti su buvusiais komandos draugais. Kita vertus, žaisti Barselonos stadione ir vilkėti kitos komandos aprangą būtų labai keista".

Prancūzijos čempionatas jau prasidėjo, o kada jame debiutuos L.Mesis, kol kas nežinoma. "Atvykau po atostogų, tad dabar reikia pradėti treniruotis ir daug dirbti. Pasistengsiu išbėgti į aikštę kuo greičiau. Trenerių štabas nuspręs, kada galėsiu tai padaryti", - svarstė puolėjas.

Su "Paris Saint-Germain" jis pasirašė dviejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar vienam sezonui. L.Mesio atlyginimas neatskleidžiamas, bet manoma, kad jis sieks 35 mln. eurų per metus. Barselonoje argentinietis vilkėdavo 10-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius, tačiau Paryžiuje šis numeris priklauso Neimarui (Neymar). L.Mesis pasirinko 30-ąjį numerį ir greit sulaukė NBA žvaigždės Stiveno Kario (Stephen Curry) sveikinimų. "Matau, L.Mesis turi gerą skonį", - parašė krepšininkas, 30-ajį numerį naudojantis "Golden State Warriors" klube.

Pradėjus prekybą, sirgaliai per valandą išpirko 250 tūkst. marškinėlių su L.Mesio pavarde. Laukiama, kad Paryžiuje susiburs superkomanda, nes šalia garsiojo naujoko žais Neimaras ir Kilianas Mbapė (Kylian Mbappe). Visgi didysis trejetas gali ir nesusidaryti. Skelbiama, kad K.Mbapė nori palikti Paryžių ir gali tai padaryti jau šį mėnesį.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net