Naujosios Zelandijos treneris: tikiuosi drąsaus mūsiškių žaidimonuotraukos (1)

2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:58:29 Perskaitė 2142

Šeštadienį į Lietuvą atvykę Naujosios Zelandijos vyrų futbolo rinktinės žaidėjai surengė treniruotę LFF stadione. Jau sekmadienį Danielio Johno Hay‘aus treniruojami futbolininkai sužais kontrolines rungtynes su lietuviais, praneša lff.lt

 

Prieš treniruotę surengtoje spaudos konferencijoje Naujosios Zelandijos rinktinės treneris D. Hay‘us neslėpė geros nuotaikos po rungtynių su Airija, kuriose buvo išmėginta atnaujinta sudėtis. \

„Žaidėjai džiaugiasi atvykę į Lietuvą, kur turės antrą galimybę sužaisti prieš pajėgų varžovą. Atvykę į Vilnių buvome sužavėti miesto architektūra ir švara. Buvome svetingai pasitikti, todėl noriai laukiame rytdienos rungtynių su lietuviais.

Atlikę Lietuvos rinktinės rungtynių analizę suvokėm, kad tai fiziška, besiginanti komanda. Ji turi ir įdomių atakuojančių žaidėjų, kurie išnaudoja suteiktas erdves, todėl turėsime budriai su jais kovoti šį sekmadienį. Lietuviai pastaruoju metu varžėsi prieš pasaulinio lygio varžovus, o Naujoji Zelandija tokių galimybių neturi, tad vertiname šį šansą sužaisti tarptautines rungtynes ir pasisemti patirties. Siekiame susikurti tokį žaidimo braižą, kuris leistų mums judėti pirmyn. Tikiuosi drąsaus mūsiškių žaidimo“.

„Esu patenkintas naujovėmis rinktinėje, turime naują trenerį, žaidimo aplinką. Vaikinai nestokoja geros nuotaikos siekdami pagerinti savo žaidimą. Rungtynėse prieš Airiją išvydome rinktinę žaidžiančią naujoviškai, žaidėjai pasitikėdami savimi demonstravo techninius sugebėjimus ir rytoj tikiuosi dar vieno teigiamo žingsnio“, – pakomentavo gynėjas Tommy Smith, žaidžiantis JAV „Colorado Rapids“ klube.

Lietuvos rinktinė į kovą su Naujosios Zelandijos rinktine stos sekmadienio popietę LFF stadione.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net