Mėlynai balti įsigijo atakuojantį saugą iš Brazilijosnuotraukos

2021 gruodžio 06 11:32:08

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen" gretas papildė antrasis kito sezono naujokas - legionierius iš Brazilijos, kuriam mėlynai balti bus pirmoji ekipa už gimtosios šalies ribų.


25 metų Matheus de Souza Marcondele į Kauną atvyksta iš Sao Paulo „Audax" klubo.

„Labai apsidžiaugiau gavęs pasiūlymą iš FC „Hegelmann Litauen". Sekiau šio klubo veiklą per socialinę mediją, žinau, jog jie turi gerą struktūrą ir yra labai ambicingi. Pastebėjau, jog klubas yra gerai organizuotas, o susidomėjimas manimi buvo juntamas nuo pirmo kontakto", - hegelmannsports.lt sakė mėlynai baltų naujokas iš Brazilijos.

Pirmą kartą savo jėgas Europoje išbandysiantis 171 cm. ūgio futbolininkas, neslepia, jog apie tai svajojo jau seniai.

„Nekantrauju dėl šios naujos patirties. Tai svarbus mano karjeros etapas, visada svajojau tapti legionieriumi ir atvykti rungtyniauti į Europą.

Manau, jog esu pakankamai judrus ir greitas žaidėjas. Mėgstu atlikti rezultatyvius perdavimus ir esant galimybei užbaigti atakas. Esu labiau į ataką orientuotas futbolininkas", - trumpai save pristatė M. Marcondele.

Naujoko iš Brazilijos galimybėmis nei kiek neabejojo ir klubo sporto direktorius Giedrius Klevinskas.

„Kaip ir daugelis brazilų, Matheusas pasižymi gera kamuolio valdymo bei smūgiavimo technika. Naujokas yra atakuojantis žaidėjas ir gali žaisti keliose pozicijoje, todėl tikimės, jog jis tikrai sustiprins mūsų komandą ir duos nemažai naudos".

Prie „Hegelmann Litauen" M. Marcondele prisijungs sausio pradžioje, kai komanda pradės pasirengimą naujam sezonui.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net