Marijampolės „Sūduvos" dvikova su Telšių „Džiugą" baigėsi lygiosimis

(2)
Publikuota: 2022 lapkričio 24 09:18:02, alyga.lt inf.
×
Stop kadras iš rungtynių

Trečiadienį „Optibet A lygoje" vyko 36 turo rungtynės. Sezono pergale nepavyko užbaigti Marijampolės „Sūduvai", kuri neišlaikė įvarčio pranašumą prieš Telšių „Džiugą" - dvikova baigėsi lygiosimis 1:1 (1:0).

Rungtynių pradžioje „Džiugas" kelis kartus ambicingai pagrasino varžovų vartams, bet šeimininkų vartininkas Vilius Stebrys puikiai neutralizavo pavojingas situacijas. Į tai vėliau „sūduviečiai" atsakė pavojingu Kule Mbombo smūgiu, kurį blokavo Marius Paukštė.

Inciatyvą vėliau perėmusi „Sūduva" 34 minutę išsiveržė į priekį. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo į baudos aikštelę į savo vartus įsimušė Tomas Rapalavičius.

Telšių komanda savo šanso sulaukė po pertraukos. 70 minutę greitame išpuolyje Lukas Ankudinovas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten savo progą pasinaudojo Jurgis Jankauskas. Tai buvo pirmasis jaunojo futbolininko įvartis Lietuvos čempionate.

Iki dvikovos pabaigos abi komandos dar bandė ieškoti progų iškovoti pergalę, bet rezultatas išliko nepakitęs.

„Sūduva" (55 tšk) sezoną baigė šešta ir po ilgo laiko neiškovojo teisės žaisti UEFA turnyrų atrankos varžybas. „Džiugas" (27 tšk.) liko devintas ir kovos dėl teisės žaisti aukščiausiame divizione su Klaipėdos „Neptūnu".