Kovinė Ukrainos sudėtisnuotraukos

2019 spalio mėn. 11 d. 17:20:41 Perskaitė 726

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šios savaitės pradžioje susirinko į pasirengimo 2020 m. Europos čempionato atrankos B grupės rungtynėms su Ukraina ir Serbija stovyklą. Prieš būsimuosius mūšius Valdo Urbono kariaunos nuotaikas temdo juodi netekčių debesys. Tačiau jei mūsų komanda kas antrą dieną pranešinėjo apie naujas rokiruotes sudėtyje, Andrijaus Ševčenko vedama Ukrainos ekipa gali džiaugtis, jog pas juos didelių permainų nėra.

 

Ukrainos vyrų futbolo rinktinė antrosioms per mėnesį rungtynėms prieš Lietuvos komandą ruošiasi beveik tokios pačios sudėties. Trenerio A.Ševčenko pasirinktame žaidėjų sąraše - beveik visi žaidėjai, kurie rugsėjo mėnesį rungtyniavo Vilniuje. Trūks tik „Gent“ (Belgija) futbolo klubo saugo Romano Bezuso, kuris pirmojoje tarpusavio dvikovoje prieš Lietuvos rinktinę žaidė po keitimo nuo 80 minutės.

Į Ukrainos komandą šį kartą iškviestas „Lecce“ klube Italijoje žaidžiantis Jevhenas Šachovas, kuris praėjusį kartą liko komandos rezerve.

„Komanda susirinko, viskas yra gerai. Šiek tiek kelia nerimą tik Mykolenko trauma, Vitalijus nesitreniravo kelias dienas“, - Ukrainos žiniasklaidai pasakojo A.Ševčenko.

Primename, jog pirmąsias rungtynes mūsų šalies sostinėje ukrainiečiai užtikrintai laimėjo 3:0. A.Ševčenko, paklaustas, ar jo auklėtiniai gali nuvertinti varžovus, ypač žinant, kad ukrainiečių po to dar laukia akistata su Portugalijos ekipa, treneris atsakė neigiamai.

„Tikrai ne. Kalbėjome apie tai su žaidėjais. Mūsų laukia pačios svarbiausios rungtynės. Visi suprantame, kad pergalės atveju pagerinsime šansus žengti į finalinį etapą. Vaikinai susikoncentravę ir rimtai nusiteikę. Dabar galvojame, kaip laimėti pirmąsias rungtynes, o ne apie rotaciją ir antras rungtynes su portugalais“, - pridūrė Ukrainos komandos strategas.

Kaip jau rašėme, Lietuvos futbolo rinktinė į dvikovas su ukrainiečiais ir serbais stos stipriai „nukraujavusi“. Šį kartą nacionalinei komandai negalės padėti Fiodoras Černychas, Mantas Kuklys, Vykintas Slivka, Deimantas Petravičius, Emilijus Zubas, Ernestas Šetkus ir Mindaugas Palionis.

Senojo žemyno pirmenybių atrankos B grupėje Lietuvos rinktinė turi vieną tašką ir užima paskutiniąją, penktąją, poziciją. Ukrainos komanda su 13 taškų įsitaisiusi lentelės viršūnėje. Spalio 14 d. lietuviai Vilniuje 21.45 val. žais su trečioje vietoje esančiais serbais (7 tšk.), o ukrainiečiai - su portugalais (8 tšk.), kurie užima antrąją poziciją grupėje.

Rungtynės Charkove tarp Ukrainos ir Lietuvos futbolo rinktinių šiandien prasidės 21.45 val.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net