Kontrolinėse rungtynėse žalgiriečiai įveikė ir „Bangą“

Publikuota: 2023 vasario 16 10:00:48, zalgiris.lt inf.
×
nuotr. 3 nuotr.
L.Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgirio" futbolininkai iškovojo ketvirtą pergalę pasirengimo artėjančiam sezonui cikle. Roko Garasto auklėtiniai namuose rezultatu 3:0 (2:0) pranoko Gargždų „Bangos" komandą.

Dvikovos pradžioje kurį laiką kauniečiai galėjo pasigirti kamuolio kontrole, tačiau pavojingų epizodų prie varžovų vartų trūko. Kaip įprasta, aštriai rungtyniavo ir keletą pavojingų reidų į varžovų baudos aikštelę surengė Antonas Fase.

Rungtynėse sužaidus beveik pusvalandį į Gargždų ekipos vartus krito pirmasis įvartis. Artūras Dolžnikovas gavo kamuolį šalia varžovų baudos aikštelės ir tiksliu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartų tinklą - 1:0.

Jau baigiantis pirmojo kėlinio laikui, po puikios atakos žalgiriečiai sugebėjo pelnyti ir antrą įvartį. Jau minėtas A.Fase atliko perdavimą iš krašto, baudos aikštelėję kamuolį gavęs Sethas Sincere'as numetė jį arčiau vartų, o ten laiku ir vietoje atsidūręs Xabi Auzmendi neklydo - 2:0.

Antrame kėlinyje žaidimas buvo dar atviresnis - varžovų vartininkas ne kartą stabdė pavojingus A.Fase bandymus, du pavojingus tolimus šūvius atliko Karolis Šilkaitis, šalia vartų smūgiavo Brahimas Konate.

Galiausiai, antrame kėlinyje trečią komandos įvartį rungtynėse pelnė itin aktyviai rungtyniavęs A.Fase, kuris savo įvartį pasiekė smūgiuodamas iš maždaug 25 metrų - 3:0.

Susitikimo pabaigoje labai gerą progą turėjo ir Gargždų ekipos atakuojantis žaidėjas, tačiau Denis Ževžikovas kamuolį išmušė nuo vartų linijos.

Paskutinės kontrolinės rungtynės su NFA Be1 „Kauno Žalgirio" laukia vasario 18 dieną, o vasario 26 laukia LFF Supertaurės dvikova su Vilniaus „Žalgiriu".

Startinė sudėtis: I.Plūkas, S.Sincere'as, J.Noslinas, M.Spano, E.Girdvainis, K.Šilkaitis, M.Dapkus, G.Sirgėdas, A.Dolžnikovas, X.Auzmendi ir A.Fase.

Po keitimo aikštėje pasirodė: Y.Suwa, E.Kloniūnas, B.Konate, A.Opeyemi, D.Ževžikovas, S.Martina.