Komandą sustiprino keturių sesių šeimoje užaugusi E. Goodsonnuotraukos

2022 liepos 18 11:36:18

Artėjant UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui Šiaulių „Gintros" komanda stiprina gynėjų liniją - ekipą papildė krašto gynėja iš JAV Emily Goodson. Neseniai studijas baigusi 23-ejų metų 170 cm ūgio atletiška futbolininkė Lietuvos čempionių gretose pradės profesionalės karjerą. Emily vilkės 20-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

 

Kolorado valstijos Regio universitete diplomą įgijusi E. Goodson futbolą pradėjo žaisti labai anksti - būdama vos 3 metukų. Pasak futbolininkės tai lėmė sportiška šeima, kurioje ji augo.

„Būdama visai mažytė su tėvais jau keliaudavau į stadionus stebėti kaip žaidžia mano vyriausioji sesuo. Nuo to viskas ir prasidėjo. Žaisdama šalia aikštės jau svajojau kada galėsiu ten žengti. Tėvai juokiasi pasakodami, kad jau dėdama pirmuosius žingsnius kartu spyriau ir futbolo kamuolį. Turbūt meilė futbolui taip ir gimė, nes sportuoti pradėjau labai anksti. Tuo tarpu mano mama profesionaliai žaidė tinklinį. Užaugau keturių sesių šeimoje, džiaugiamės, kad turime viena kitą ir visos esame labai sportiškos", - pasakojo prie komandos prisijungusi ir kontrolinėse rungtynėse jau spėjusi debiutuoti naujokė.

„Nors tai tik kontrolinės rungtynės, vis tiek džiaugiuosi, kad debiuto ilgai laukti nereikėjo, nes tai sukelia papildomą nervingumą, savotišką įtampą. Dabar jau šią naštą nusimečiau nuo pečių ir galiu drąsiai pasitikti tolimesnius iššūkius, kurie bus kur kas didesni", - apie laukiančią UEFA Čempionių lygos atranką prakalbo pašnekovė.

E. Goodson nuo vaikystės svajojo žaisti viename iš prestižiškiausių pasaulio turnyrų, o ši galimybė jau netrukus turėtų išsipildyti.

„Esu labai laiminga sulaukusi kvietimo prisijungti prie „Gintros" komandos. Tai tituluotas klubas, daug metų rungtyniaujantis pajėgiausiuose turnyruose, vertinamas už savo pasiekimus ne tik vietiniame čempionate, bet ir tarptautinėse arenose. Pažįstu daug puikių, talentingų žaidėjų, kurios savojo šanso žaisti UEFA Čempionių lygoje vis dar laukia, tad man tai bus unikali galimybė, kurią labai vertinu. Tikiuosi savo žaidimu įrodyti, kad galiu būti naudinga komandai", - ryžto neslėpė gynėja.

Kaip vieną išskirtinių savo žaidimo bruožų Emily įvardino tai, kad gali vienodai gerai rungtyniauti abiem kojomis.

„Jeigu kartą manęs paklausi kuri mano koja yra stiprioji, aš atsakysiu, kad abi. Dar kartą paklausus - atsakysiu taip pat (šypsosi). Tebūnie tai lieka staigmena, o ir varžovėms bus sunkiau nuspėti ko iš manęs tikėtis", - paslapties šydo nepraskleidė amerikietė.

E. Goodson komandos gretose jau sužaidė dvi kontrolines rungtynes prieš Konino „KKPK Medyk" ekipą ir abiejose žaidė nuo pirmos iki paskutinės minutės.

Oficialiose rungtynėse futbolininkė debiutuos rugpjūčio 8 dieną, kur Baltijos lygoje Estijoje komanda susitiks su Saku „Sporting". Rugpjūčio 10 dieną mūsiškių varžovėmis Taline bus vietos FC „Flora".

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net