Garliavos futbolo klubo veiklai padės ir Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas projektasnuotraukos

2019 gruodžio mėn. 23 d. 17:41:39 Perskaitė 2956

Skatinti Kauno rajono bendruomenės narių fizinį aktyvumą, taip pat gerinti Garliavos futbolo klubo veiklą numatoma iki 2021-ųjų įgyvendinant sporto plėtrai reikšmingą projektą.

 

Anot Kauno rajono savivaldybės atstovų, pagal bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis projektą, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, futbolo klube planuojama įsteigti techninio vadovo pareigybę, įsigyti šiuolaikinę ugdymo programą, sudaryti galimybes treneriams kelti kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat numatytas administracinių ir sanitarinių patalpų treneriams, auklėtiniams ir bendruomenei sukūrimas, stovyklų, turnyrų, bendruomenės renginių skatinančių fizinį aktyvumą organizavimas.

Šiais metais Garliavos futbolo klubas pateikė paraišką minėto fondo lėšoms gauti dėl sporto projektų, skirtų fizinio aktyvumo veikloms, skatinančioms fizinio aktyvumo plėtrą, taip pat – sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimui, sporto renginių organizavimui ir kvalifikacijos tobulinimui. Po pakartotinio paraiškų vertinimo sudarė projekto finansavimo sutartį, kuriam įgyvendinti buvo skirtos Sporto rėmimo fondo lėšos.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2021 metų liepos 31-oji. Tikimasi, kad šis projektas padės didesniam skaičiui rajono gyventojų įsitraukti į fizinio aktyvumo veiklas per įvairius futbolo renginius.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net